تاریخ: ۱۷:۱۵ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سرمربی استقلال بدشانسی و عدم اعتماد به نفس بازیکنانش را مهمترین عامل گل نزدن تیمش می داند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

استقلال در طول ۱۲ بازی که در این فصل به میدان رفته است تنها ۱۰ گل زده است، میانگین کمتر از یک گل در هر بازی که آمار ناامید کننده ای است و بسیاری از هواداران این تیم را نگران کرده است.

این اتفاق در حالی افتاده است که شفر فصل قبل زمانی که هدایت استقلال را بر عهده گرفت این تیم در هر بازی تعداد گل زیادی می زد و آبی ها بهترین میانگین گل زده را در هر بازی داشتند.

وینفرد شفر در نشست خبری قبل از بازی با صنعت نفت در مورد دلیل گل نزدن مهاجمان تیمش گفت: در بازی قبلی باقری دو شانس گلزنی داشت. موقعیت اول روی پاس گرو بود که ۷۰ درصد موقعیت گل بود و دفعه بعدی موقعیت ۸۰ درصدی داشت. صحنه گل او اما ۱۰ درصد موقعیت گل بود که شانس همراهش بود و شما گاهی اوقات شانس احتیاج دارید. ما در تمرین برای گل زدن کار می کنیم تا اعتماد به نفس بازیکنان بالاتر برود. گرو نیز یک موقعیت را با پرس به دست آورد اما نتوانست استفاده کند و این موضوع به دلیل اعتماد به نفس او بود. ما در تمرین روی این موضوع کار می کنیم. باقری ۲ شوت خوب به سمت دروازه حریف داشت و ما همیشه روی این موضوع کار می کنیم. به باقری می گویم که زمان گل زدن تو نزدیک شده و خود او نیز برای این موضوع مشتاق است و همیشه روی این موضوع کار می کند.

پاسخی بگذارید