سرپرست هیات تکواندو مازندران خبر داد :
تاریخ: ۱۳:۱۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
نام نویسنده: تحریریه
مازندران آماده میزبانی نخستین دوره المپیاد استعداد های برتر کشور

سرپرست هیات تکواندو مازندران از آمادگی مازندران برای میزبانی شایسته از تیم‌های حاضر در نخستین دوره المپیاد استعداد های برتر خبر داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نخستین دوره رقابت‌های المپیاد استعداد های برتر در رشته تکواندو به میزبانی شهرستان بابلسر طی ۲ روز در تاریخ ۸ و ۹ آذر ماه در مجتمع بهزیستی عظیمی برگزار می شود که سرپرست هیئت تکواندو مازندران از آمادگی کامل این هیئت برای میزبانی شایسته گفت.

بریمانی در گفتگویی ضمن بیان اینکه تمامی امکانات برای حضور تیم ها مهیا است اظهار کرد:برگزاری هرچه بهتر این رقابت ها نیازمند هم افزایی و تلاش همگانی است که برای تحقق آن تاکنون جلسه های متعددی برگزار شده است خداروشکر بین اداره ورزش و هیات تکواندو شهرستان بابلسر و با هیات تکواندو استان مازندران تعامل بسیار خوبی برقرار است و تا به اینجا تمامی امکانات سخت افزاری و …. برای حضور تکواندوکاران از سراسر کشور در نظر گرفتیم.

وی با بیان اینکه نخستین دوره رقابتهای المپیاد استعدادهای برتر با حضور تکواندوکارانی از سراسر کشور برپا می شود گفت: آمادگی کامل برای میزبانی هرچه بهتر از ۳۰۹ شرکت کننده در قالب ۳۳ تیم از ۳۱ استان را خواهیم داشت که مازندران و تهران با ۲ تیم حاضر میشوند. تیم ها از امروز (چهارشنبه – ۷ آذر ماه ) پذیرش میشوند. و از پنجشنبه با پیگیری مسابقات اوزان فرد آغاز و روز جمعه با مبارزات اوزان زوج پایان می یابد.

سرپرست هیات تکواندو استان مازندران در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مازندران در کلیه رشته های ورزشی میزبانی داشته و مهمان نواز است و تجربه میزبانی از کشورهای مختلف را در مسابقات جام فجر و جام باشگاه های آسیا در سال ۹۵ داشت ان‌شاءالله با برنامه‌ریزی خوب هیات تکواندو استان ، شاهد برگزاری این مسابقه در سطح کمی و کیفی بالا و میزبان خوبی برای تمامی تکواندوکاران و مهمانان عزیز باشیم.

پاسخی بگذارید