تاریخ: ۱۸:۵۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
نام نویسنده: مرتضی خالقی

کاپیتان تیم استقلال خوزستان پس از آسیب دیدگی در جریان دیدار با استقلال تهران، احتمالا بیش از یک ماه دور از میادین خواهد بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

در جریان دیدار تیم های همنام استقلال خوزستان و تهران، ایمان مبعلی کاپیتان خوزستانی ها دچار آسیب دیدگی شد و به ناچار زمین مسابقه را ترک کرد.

او درباره مشخص شدن تکلیف مصدومیتش به ورزش سه گفت: متاسفانه نازک نی پای من ترک برداشته و احتمالا یک ماه تا ۴۰ روز از بازی ها دور هستم.

 

مبعلی در ادامه گفت: بازی سختی در پیش داریم و انشاالله بچه ها تلاش خود را می کنند تا نتیجه خوبی کسب کنیم. سایپا هم در چند بازی اخیر نتایج دلخواهش را نگرفته است و می خواهد مقابل ما سه امتیاز را کسب کند. ما هم با وجود شرایط نه چندان خوب، به دنبال کسب امتیاز هستیم.

 

کاپیتان اس خوزستان در مورد بازی با استقلال هم گفت: باخت همیشه بد است. اما تلاش بچه ها جلوی استقلال خیلی خوب بود. در آن شرایط جوی همه بچه های ما با تمام  وجودشان بازی کردند. اما فکر می کنم برد حق استقلال تهران بود. آنها حرفه ای تر از ما بودند و موقعیت های خیلی خوبی داشتند.

 

وی افزود: این تیم با مشکلات فراوان، ۶ امتیازش هم کم شده است. بازیکنانی در این تیم هستند که اولین تجربه لیگ برتری شان است. جمع کردن این تیم خیلی سخت است. همینجا هم باید از آقای یزدی تشکر کنم که خیلی تلاش کرد و زحمت کشید ولی با توجه به مشکلات زیاد این تیم، نتایج خوبی نگرفتیم. حرف های کلیشه ای نمی زنم، اما اشتباهات داوری و نبود امکانات خیلی تاثیرگذار بود. با این حال باز هم زیاد بد نبود چون تیم های دیگری هم پایین تر از ما بودند. ولی کسر ۶ امتیاز خیلی همه چیز را به هم ریخت.

پاسخی بگذارید