تاریخ: ۱۸:۴۹ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
نام نویسنده: مرتضی خالقی

هافبک ملی‌پوش پرسپولیس امیدوار است تیمش در تبریز موفق به کسب نتیجه شود و همچنان در جمع مدعیان حاضر باشند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

احمد نوراللهی در فصل جدید به ستاره خط میانی پرسپولیس تبدیل شده و با ادامه روند موفقیت آمیزش در لیست کارلوس کی‌روش نیز حاضر است. او در خصوص دیدار این هفته تیمش مقابل ماشین سازی می‌گوید: نتایج ماشین سازی طی هفته‌های اخیر و مقابل حریفان سرشناسی مثل استقلال و سپاهان نشان از قدرت آنها می‌دهد و ما نه این تیم و هیچ تیم دیگری را دست کم نخواهیم گرفت. تمام تمرکز و تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا به هدف تیمی خودمان دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: شرایط تیم را همه می‌دانند. هر چه جلوتر می‌رویم سخت تر می‌شود. حسین ماهینی و محمد انصاری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. کمال هم نیست تا کار سخت‌تر شود و وضعیت شایان هم نامشخص است. با این حال هیچ اتفاقی نمی‌تواند ما را از هدف‌مان دور کند. تلاش خواهیم کرد تا بهترین نمایش خودمان را به اجرا بگذاریم.

نوراللهی درباره ماجرای عدم حضور تیمش در تمرین روز گذشته گفت: آقای سیدجلال به عنوان کاپیتان تیم حرف‌ها را زدند. البته به هیچ عنوان ماجرای اعتصاب در میان نبوده است. تمام مجموعه تیم در تلاش هستند تا به موفقیت برسند و هواداران را راضی و خوشحال نگه دارند. امروز هم تمرین خوبی را پشت سر گذاشتیم و مهیای دیدار با ماشین سازی خواهیم شد.

هافبک پرسپولیس که اکنون گلش در میان برترین گل‌های این فصل لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد در خصوص اینکه چقدر خوش بین است تا گلش برگزیده شود گفت: ابتدا باید از تک تک هوادارانی که لطف کردند و به من رای دادند تشکر کنم. خودم واقعا حس خوبی به آن گل دارم. دیدار سختی مقابل الجزیره داشتیم و خط دفاعی آنها واقعا اجازه نمی‌داد و این گل به خودم هم چسبید. همین که هواداران پرسپولیس را خوشحال کردیم برای من کافی است و بقیه دیگر لطف خداست.

 

در حال حاضر رقابت شدیدی میان احمد نوراللهی و بازیکن چینی شکل گرفته و این در حالی است که هافبک شماره هشت پرسپولیس با اختلاف ۱۵۰ هزار رای از این بازیکن عقب افتاده است. با این حال تا آخرین فرصت رای گیری که امروز اعلام شده، به نظر می‌رسد هواداران پرسپولیس موفق شوند این اختلاف را جبران کنند.

پاسخی بگذارید