در دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور ؛
تاریخ: ۸:۵۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
نام نویسنده: تحریریه
مازندران قهرمان مسابقات کونگ فوتوآ کشور شد

تیم کونگ فوتوآ مازندران در دومین دوره مسابقات قهرمانی کونگ فوتوآ کشور وانتخابی تیم ملی در رده های سنی بزرگسالان و جوانان در نوشهر قهرمان شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مرتضی عابدی رئیس هیات کونگ فوتوآ استان مازندران در گفتگویی در این خصوص اظهار داشت : در این دوره از مسابقات که صبح جمعه تا ساعات پایانی شب ادامه داشت، تیم های کونگ فوتوا استان های آذربایجان شرقی و تهران به ترتیب دوم و سوم شدند.
وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات ۳۰۸ ورزشکار در قالب ۱۷ تیم از ۱۷ استان کشور در رده های سنی جوانان و بزرگسالان به مدت یک روز در سالن ورزشی رنگرز نوشهر به رقابت پرداختند.
عابدی افزود: در رده های سنی بزرگسالان و جوانان تیم مازندران با ۱۰۶ امتیاز در مجموع قهرمان شدند و تیم های آذربایجان شرقی و تهران نیز به ترتیب با ۵۰ و ۴۲ امتیاز در مجموع در دو رده سنی دوم و سوم شدند.
رئیس هیات کونگ فوتوآ استان مازندران بیان داشت : نفرات اول و دوم این دوره از مسابقات به اردوی تیم ملی دعوت می شوند تا بعد از برگزاری اردوی تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا که بهمن ماه امسال در گرجستان برگزار می شود، شرکت خواهند کرد.
گفتنیست؛ کونگ ‌فوتوآ یک هنر رزمی ایرانی و یکی از سبک‌ های ورزش کونگ ‌فو است که بر داشتن بدن و روان سالم‌ تر تاکید دارد.

پاسخی بگذارید