تاریخ: ۱۰:۱۱ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

قهرمان سه گانه قطر با زوج ویرانگر آفریقایی در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا به مصاف رقبای خود از جمله استقلال می رود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

با گذشت چند ماه از اتفاق شوکه کننده برای کاپیتان تونسی الدحیل که منجر به غیبت او در جام جهانی ۲۰۱۸ به خاطر پارگی رباط صلیبی شد رسانه های دوحه از بهبودی کامل یوسف المساکنی و بازگشت او به میادین خبر دادند تا به این ترتیب در نیم فصل دوم همین طور فصل جدید لیگ قهرمانان این تیم با زوج آفریقایی سرشناس به میدان برود.

استاد الدوحه با اشاره به این که سران الدحیل به درخواست نبیل معلول در اندیشه بازگرداندن یوسف المساکنی به فهرست نفرات خود در نقل و انتقالات ژانویه هستند، نوشت:« کاپیتان تونسی این روزها در تمرینات الدحیل شرایط بسیار خوبی دارد از همین رو اولین نامی که در ژانویه به فهرست الدحیل اضافه می شود یوسف المساکنی خواهد بود تا قهرمان قطر با زوج مطرح “العربی-المساکنی”به مصاف رقبای داخلی و آسیایی برود».

این روزنامه با اشاره به گزینه هایی که باشگاه برای خروج از فهرست خود برای اضافه کردن یوسف المساکنی دارد مدعی شد نام تائه هی سهمیه آسیایی است به همین خاطر لوکاس مندز مدافع برزیلی به احتمال فراوان جای خود را به مهاجم تونسی خواهد داد. ضمن این که باشگاه در ژانویه سهمیه اسیایی خود را با غیبت طولانی مدت ستاره کره ای تغییر و از بازیکنی جدید در ترکیب بهره می برد.

 

پاسخی بگذارید