تاریخ: ۹:۳۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

خرید گران قیمت باشگاه برایتون با وجود تلاش فراوان حضور در بازی حساس امروز برابر روباه ها در ورزشگاه کینگ پاور را از دست داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

بعد از دو هفته وقفه در بازی های باشگاهی اروپا به خاطر اردوهای ملی از امروز تنور این بازی ها دوباره داغ می شود از جمله در لیگ برتر جزیره. یکی از بازی های مهم هفته سیزدهم لیگ برتر رویارویی تیم های لسترسیتی و برایتون آلبیون در ورزشگاه کینگ پاور است که برتری در آن برای طرفداران دو تیم اهمیت بسیار زیادی دارد.

برایتون امروز اما برای این بازی نمی تواند از علیرضا جهانبخش خرید ۱۷ میلیون پوندی و گران قیمت در ترکیب اصلی بهره ببرد چون تلاش ها برای بهبودی ستاره ایرانی در دو هفته گذشته به جایی نرسید تا آسیب دیدگی در بازی با اورتون تاوان سنگینی برای مرغ های دریایی جزیره در پی داشته باشد.

کریس هیتن سرمربی برایتون در واکنش به غایبانی که برای بازی با لستر داشت، گفت:« علیرضا جهانبخش نتوانست به تمرینات گروهی بازگردد به همین خاطر بازی با لستر را از دست داد اما پاسکال گروس و دیوی پراپر مشکلی برای همراهی تیم ندارند تا بعد از هفته ها به میادین بازگردند. با بازگشت آنها کار من برای انتخاب ترکیب اصلی قطعا دشوارتر خواهد شد».

به این ترتیب علیرضا جهانبخش در بازی حساس امشب ورزشگاه کینگ پاور غایب بزرگ برایتونی ها لقب خواهد گرفت تا آنتونی نوکارت فرانسوی رقیب اصلی او در مقابل تیم سابقش باز هم به ترکیب اصلی بازگردد.

 

پاسخی بگذارید