تاریخ: ۹:۳۴ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

صحبت های مالک ایرانی باشگاه بلژیکی پیرامون قطعی شدن جدایی چند بازیکن بار دیگر شایعات پیرامون بازگشت ستاره جوان به استقلال را داغ تر از همیشه کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

این روزها اخبار پیرامون بازگشت امید نورافکن ستاره جوان و ملی پوش امید ایران از باشگاه شارلروا و پوشیدن دوباره پیراهن استقلال به یکی از سوژه های داغ تبدیل شده است. حتی سران باشگاه تهرانی نیز با تایید این که مذاکرات برای بازگرداندن این بازیکن از شارلروا را پیگیری می کنند بر حساسیت های پیرامون این انتقال افزودند.

مهدی بیات مدیرعامل باشگاه شارلروا در مصاحبه ای که با رسانه های بلژیکی داشت با تایید این که جدایی چند بازیکن از جمع گورخرها قطعی شده است، باعث شد تا گمانه زنی ها در قبال بازگشت نورافکن بیشتر از همیشه شود. بیات به سایت sportsactu گفت:« نمی توانیم این موضوع را کتمان کنیم. باید با چند بازیکن خداحافظی کنیم که یکی دو نفر از آنها مشخص شده اند و یکی دو نفر دیگر نیز فرصت کمی برای نشان دادن توانایی های خود برای ماندن دارند».

او ادامه داد:« روشن است که ما نیاز به نقویت تیم برای دور برگشت داریم اما باید اطمینان حاصل کنیم که عناصر مد نظرمان به درستی جا به جا شوند. چون برخی آنها با کمبود وقت بازی نتوانستند استعدادهای نهفته خود را شکوفا کنند. به همین خاطر باید با تفکر و دید کامل به تمامی مسائل نفرات مازاد و خریدهای جدید را انتخاب کنیم».

با این صحبت های مدیرعامل ایرانی شارلروا می توان به این نکته پی برد که امید نورافکن اوضاع مناسبی در اردوی گورخرها برخلاف علی قلی زاده دیگر ملی پوش ایرانی ندارد و هیچ بعید نیست یکی دو ماه دیگر به چالش اروپایی خود با ناکامی پایان بدهد.

پاسخی بگذارید