هفدهمین هفته از رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور
تاریخ: ۱۹:۱۱ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
نام نویسنده: علی احمدی
تساوی شهروند ساری در شیراز/ بدشانسی و دیرک دروازه انتقام از ارژن را ناتمام گذاشت

در چارچوب هفدهمین هفته از رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور، تیم فوتسال شهروند ساری برابر ارژن فارس به تساوی رسید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در چارچوب هفدهمین هفته از رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور، از ساعت ۱۶ روز جمعه ۲ آذر ماه ۹۷ تیم شهروند ساری در سالن شهید ابوالفتحی شیراز میهمان تیم ارژن این شهر بود و در پایان با تساوی بدون گل متوقف شد.

در این دیدار شهروندی ها که با غیبت چند بازیکن اصلی و تاثیرگذار خود بدلیل مصدومیت به میدان رفته بود، با ارائه نمایشی هدفمند در فکر خلق موقعیت برای خود و عدم دادن فرصت گلزنی به میزبان شیرازی بودند.
شاگردان محمد ‌اسماعیل پور در تیم شهروند که برای انتقام شکست دور رفت راهی شیراز شده بودند، موقعیت های به مراتب‌ بهتری نسبت‌ به حریف داشتند و چه بسا اگر‌ بخت و اقبال با آنها یار بود و توپ هایشان به دیرک دروازه برخورد نمی کرد، می توانستند با کسب سه امتیاز با دست پر به ساری برگردند اما‌ این مهم محقق نشد.
در طرف مقابل نیز واکنش ها و سیوهای دیدنی سینا پرکاس در درون دروازه شهروند اجازه باز شدن دروازه این تیم را نداد تا این سنگربان پس از رهایی از بند مصدومیت نمایش خوبی داشته باشد.
شهروند ساری با کسب این تساوی خارج از خانه ۲۷ امتیازی شد و در پایان هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال کشور در مکان پنجم جدول رده بندی قرار گرفت.

نتایج کامل به شرح زیر است:

پارسیان شهر قدس صفر – گیتی پسند اصفهان یک

مس سونگون ۴- اهورا بهبهان صفر

ارژن شیراز صفر- شهروند ساری صفر

مقاومت قرچک ۲ – شهرداری ساوه ۲

آذرخش بندرعباس ۲ – حفاری اهواز ۲

سن ایچ ساوه. ۴- سوهان قم ۲

فرش آرا ۵- مقاومت البرز ۳

پاسخی بگذارید