تاریخ: ۱۷:۵۶ :: ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
نام نویسنده: مرتضی خالقی

خامس رودریگز در این فصل روزهای خوبی را در بایرن پشت سر نگذاشته است و در حال حاضر دوران مصدومیت خود را پشت سر می گذارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

خامس که تابستان ۲۰۱۷ با قراردادی دوساله و قرضی از رئال به بایرن پیوست، پس از پشت سر گذاشتن یک فصل تقریبا خوب زیر نظر انچلوتی و سپس هاینکس، مسئولان بایرن را متقاعد کرد تا بند خرید او را در تابستان ۲۰۱۹ فعال کنند اما شرایط برای او در فصل جاری به شکلی غیرمنتظره تغییر کرد.

او مورد توجه نیکو کوواچ، سرمربی جدید بایرن قرار ندارد و اغلب از روی نیمکت کار را شروع می کند. کار به جایی رسیده است که طبق ادعای منابع آلمانی، بایرن دیگر قصد پرداخت ۴۳ میلیون یورو برای خرید دائمی خامس از رئال را ندارد و او تابستان آتی به باشگاه مادریدی باز خواهد گشت.

 

 

 

 

امروز کوریره دلو اسپورت گزارش داد که یوونتوس به دقت خامس را زیر نظر دارد و مترصد جذب اوست. در واقع اگر بایرن بند خرید خامس را فعال نکند و او به رئال بازگردد، یوونتوس برای خرید او پیشنهاد خواهد داد. در ابتدا بازگشت خامس به رئال اتفاقی مثبت برای خود و او باشگاه به نظر می رسد اما همه چیز بستگی به آینده ایسکو و آسنسیو دارد.

بدیهی است که حضور این دو باعث خواهد شد تا خامس بازهم در رئال با معضل نیمکت نشینی روبرو شود. در این صورت احتمالا رئال مخالفتی با فروش خامس به یوونتوس نخواهد کرد. باشگاه ایتالیایی تابستان ۲۰۱۷ نیز تلاش داشت تا خامس را به خدمت بگیرد اما در نهایت او راهی بایرن شد.

ستاره کلمبیایی این روزها در مادرید و زیر نظر خوآکین خوان، فیزیوتراپ معتمد خود، مراحل درمان را پشت سر می گذارد. روابط خوب ژرژ مندس، ایجنت خامس با یووه و حضور رونالدو در این تیم، احتمالا باعث خواهد شد تا خامس مخالفتی با انتقال به یوونتوس نداشته باشد.

پاسخی بگذارید