تاریخ: ۱۷:۳۸ :: ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
نام نویسنده: مرتضی خالقی

بازیکنان استقلال به همراه سرمربی و مدیرعامل این باشگاه امروز در اقدامی خیرخواهانه سری به بیمارستان محک زدند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،.

تعطیلات لیگ برتر زمان مناسبی بود تا استقلالی ها در کنار برگزاری تمرین دست به اقدامی خیرخواهانه بزنند و با سر زدن به بیمارستان محک از کودکان مبتلا به سرطان بازدید کنند.

روز گذشته  محمدحسین زرندی مدیرروابط عمومی باشگاه استقلال در تمرین بازیکنان را برای حضور در بیمارستان محک دعوت کرد که در اقدامی جالب تمام بازیکنان برای حضور در این مراسم اعلام آمادگی کردند اما با توجه به شرایط خاص کودکان مبتلا به سرطان و لزوم داشتن استراحت کافی امیرحسین فتحی، مدیرعامل، وینفرد شفر، سرمربی و مهدی رحمتی، خسرو حیدری، فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان، فرشید باقری و علی کریمی به نیابت از تمام ارکان باشگاه به بیمارستان محک آمدند تا به ملاقات کودکان مبتلا به سرطان بروند.

 

امروزقرار بود راس ساعت ۱۰ صبح بازیکنان استقلال در بیمارستان محک حاضر شوند که در این بین امیرحسین فتحی اولین نفری بود که برای هماهنگی های لازم وارد این موسسه بین المللی شد؛ بعد از فتحی فرشید اسماعیلی و فرشید باقری بودند که با استقبال مسولان بیمارستان وارد موسسه محک شدند و بعد از آن مهدی رحمتی، علی کریمی و داریوش شجاعیان به جمع سایرین اضافه شدند و خسرو حیدری هم کمی دیرتر خودش را به این دیدار خیرخواهانه رساند.

اما نکته جالب ماجرا رفتاری بود که از شفر سرزد، او با پیراهن دوم استقلال که سفید رنگ بود وارد لابی بیمارستان محک شد و از تمام بازیکنان که اضافه می شدند می خواست فوری آن را امضا کنند.

پیراهن شماره ۲ استقلال که خسرو حیدری آن را برتن می کند امضا شده بود تا بازیکنان با ورود به بخش های مختلف بیمارستان آن را به کودکان مبتلا به سرطان تقدیم کنند.

طبقه اول اولین جایی بود که بازیکنان به آن سر زدند، جایی که کودکانی که در بیمارستان بستری بودند مشتاقانه منتظر بودند تا با بازیکنان محبوب خود دیدار کنند چراکه از روز قبل قرار این دیدار با آنها گذاشته شده بود.

 

 

جذابیت و کری برای بیماران مبتلا به سرطان

زمانی که بازیکنان استقلال وارد بخش بیمارستان شدند، با صحنه حیرت آوری روبرو شدند که آنها را به شدت تحت تاثیر قرار داد.

در این بین کودکانی که طرفدار استقلال بودند مثل اینکه برای یک لحظه هم که شده بیماری خود را فراموش کرده باشند، با سرعت سمت ستاره های محبوب خود آمدند و برای عکس یادگاری صف کشیدند.

اما در این بین تعدادی از کودکان که طرفدار پرسپولیس بودند هم با دیدن سرمربی و ستاره های استقلال برای آنها شروع به کری خواندن کردند که در این بین بازیکنان آبی با آغوش باز به صحبت های آنها گوش کردند و با آنها شوخی کردند.

 

 

جشن تولد برای یک کودک و فرار دیگری از پیله تنهایی

بازیکنان و کادرفنی استقلال حدود دو دقیقه به هر اتاق سر می زدند که در این بین با صحنه های عجیبی هم روبرو شدند.

وقتی بازیکنان استقلال در یکی از اتاق ها را باز کردند، پرستار برای آنها توضیح داد که این کودک هم اکنون روی تخت دراز کشیده است یک ماه و نیم است که به دلیل شرایط روحی از اتاق خود بیرون نیامده اما او با دیدن شفر، رحمتی و سایر ستاره های استقلال از اتاق خود بیرون آمد و شرایط روحی اش به طور کامل دگرگون شد.

در اتاق دیگری کودکی حضور داشت که امروز روز تولدش بود و وقتی بازیکنان استقلال را دید، با روحیه خوب به آنها گفت امروز بهترین کادوی تولدش را گرفته است و دقایقی با آنها گفت و خندید.

 

 

تقدیر ویژه مدیرعامل محک از استقلالی‌ها

امروز بعد از آنکه بازیکنان استقلال از بیمارستان محک بازدید کردند مدیرعامل و موسس موسسه محک به استقبال آنها آمدند.

مدیرعامل محک در جمع بازیکنان، سرمربی و مدیرعامل استقلال گفت: محبت ارزش ریالی ندارد اما آثار آن در همین بیمارستان می ماند و تا سال ها در ذهن این کودکان باقی خواهد ماند.

موسس محک اما زمانی که با بازیکنان روبرو شد از آنها سوال کرد که چرا اینقدر کری بین بازیکنان استقلال و پرسپولیس وجود دارد که علی کریمی به شوخی به آنها گفت بین بازیکنان این مساله وجود ندارد و رقابت برای آنها در زمین بازی تمام می شود.

بعد از خوش و بشی که انجام شد امیرحسین فتحی به نیابت از سایر ارکان از باشگاه پیراهن شماره ۲ استقلال را به آنها تقدیم کرد و مدیرعامل محک هم یک نقاشی پیراهن استقلال را به نیابت از کودکان مبتلا به سرطان به این باشگاه هدیه داد.

 

 

اقامتگاه، آخرین مرحله روز پرماجرای استقلال در محک

بازیکنان استقلال امروز در آخرین مرحله از بازدید از بیمارستان محک راهی طبقه منفی ۳ شدند، جایی که به اقامتگاه معروف است و ان دسته از کودکانی که شرایط بهتری دارند و نیازی به بستری شدن شان نیست در آنجا مراحل درمان خود را پشت سر می گذارند.

 

هنگام ورود بازیکنان به اقامتگاه داریوش شجاعیان از کودکان خواست که استقلالی ها دست بزنند که در این بین آنها به شدت بازیکنان را تشویق کردند و با عکس یادگاری دیدار با این بخش بیمارستان به پایان رسید.

 

 

تمرین استقلال تحت تاثیر کودکان دوست داشتنی

وقتی استقلالی ها در اقامتگاه بودند کودکان زیادی برای گرفتن عکس یادگاری درخواست داشتند که در این بین تعدادی از بازیکنان گفتند تمرین در حال شروع شدن است ولی شفر به آنها گفت مشکلی نیست و تقاضای کودکان برای گرفتن عکس یادگاری رد نشود.

 

 

 

شفر تحت تاثیر حضور در محک

وینفرد شفر امروز به شدت تحت تاثیر دیدار با کودکان سرطانی قرار داشت و وقتی داشت از بیمارستان خارج می شد هنگامی که کارمندان برای استقبال او جلوی در آمدند به آنها گفت: کارتان بسیار سخت است.

در پایان بازیکنان استقلال جلوی در بیمارستان محک عکس یادگاری انداختند و برای حضور در تمرین سوار خودروهای خود شدند تا به این شکل روز پرماجرا و خاص آنها به پایان برسد.

 

پاسخی بگذارید