هفته هشتم لیگ برتر والیبال؛
تاریخ: ۱۹:۱۲ :: ۱۳۹۷/۰۸/۲۷
نام نویسنده: احمد قربانی
شکست کاله آمل  در خانه / ورامین در صدر تنها شد + نتایج

هفته هشتم رقابت های لیگ برتر والیبال با دیدارهای نزدیک و جذاب برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته هشتم لیگ برتر والیبال با پیروزی تیم های شهرداری ورامین، سایپا، پیام مشهد، شهرداری تبریز، خاتم اردکان و شهروند اراک به پایان رسید.

کاله آمل یک – سایپا ۳

سایپا بعد از یک هفته استراحت با برد به رقابت های لیگ برتر بازگشت. جدال عطایی و اکبری روز یکشنبه در آمل برگزار شد که تیم والیبال سایپا با پیروزی در ست های اول، سوم و چهارم موفق شد به پیروزی با ارزشی دست پیدا کند تا اوضاع خود را در جدول مسابقات سامان بدهد.

شهرداری ورامین ۳ – دورنا ارومیه صفر

صدرنشین لیگ برتر باز هم با برد به کار خود پایان داد و توانست تیم انتهای جدولی دورنا ارومیه را در خانه و با حمایت هواداران از پیش رو بردارد. شاگردان رحمان محمدی راد در این مسابقه بدون اشتباه ظاهر شدند تا با نتیجه سه بر صفر زمین را ترک کنند و همچنان صدرنشین لیگ برتر باشند.

پیام مشهد ۳ – فولاد سیرجان ایرانیان صفر

شاگردان قوچان نژاد همچنان روی نوار برد گام بر می دارند و نتایج خوب این تیم ادامه دارد. پیام مشهد در دیدار هفته هشتم خود در خانه میزبان تیم فولادسیرجان ایرانیان بود که در این مسابقه به یک برد قاطعانه رسید. تیم میزبان در این دیدار هر سه ست را به سود خود پایان داد تا همچنان در جمع بالانشینان حضور داشته باشد.

عقاب نهاجا یک – شهرداری تبریز ۳

شهرداری تبریز بعد از شروع نا امید کننده در لیگ برتر، دومین برد متوالی خود را در خارج از خانه به دست آورد. تبریزی ها در این دیدار مهمان تیم والیبال عقاب نهاجا بودند و در ست های اول، سوم و چهارم به برد رسیدند تا در نهایت این مسابقه را با پیروزی سپری کنند و به روند خوب خود ادامه دهند.

خاتم اردکان ۳ – شهرداری گنبد ۲

جذاب ترین دیدار هفته در اردکان برگزار شد. دو تیم مدعی گنبد و اردکان در این مسابقه به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت خاتم اردکان برنده این مسابقه شد. شهرداری در این دیدار شروع بهتری داشت و برنده ست های اول و دوم شد اما در ادامه بازی تغییر کرد. خاتم در ست های سوم و چهارم به برد دست پیدا کرد تا بازی به ست پنجم کشیده شود. در ست پنجم و بعد از یک بازی حساس و نزدیک، تیم خاتم توانست حریف خود را شکست دهد.

شهرداری ارومیه ۲ – شهروند اراک ۳

آخرین دیدار این هفته از مسابقات نیز با رقابت نزدیک دو تیم شهرداری ارومیه و شهروند اراک به پایان رسید. شهروند اراک که در این هفته مهمان بود توانست در سالن خالی از تماشاگر تیم حریف با نتیجه ۳ بر ۲ و در دیداری که تا لحظه آخر نتیجه آن مشخص نبود به برتری برسد.

پاسخی بگذارید