تاریخ: ۱۳:۱۸ :: ۱۳۹۷/۰۸/۲۷
نام نویسنده: مرتضی خالقی

اسب سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید در مسابقه مورفولوژی موفق شد مقام اول دنیا را به خود اختصاص دهد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

کاپیتان رئال مادرید و اسپانیا که چند روز پیش به علت مصدومیت مجبور به ترک اردوی تیم ملی کشورش شد و در دیدار دوستانه مقابل بوسنی غایب خواهد بود، به سویل رفت تا از نزدیک شاهد رقابت اسبش در مسابقات جهانی باشد.

یوکاتان راموس، اسب مشهور و زیبای سرخیو راموس، یکی از شرکت کنندگان در این رقابت ها بود. راموس که پس از شکست مقابل کرواسی و مصدومیت، با ناراحتی از زاگرب به مادرید بازگشته بود، توانست قهرمانی اسبش را در رشته مورفولوژی جشن بگیرد و کمی از ناراحتی این دو اتفاق تلخ بکاهد.

در مورفولوژی، شرایط فیزیکی و زیبایی اندام اسب ها مورد بررسی قرار می‌گیرد و هر چند اسب راموس رقبای قدرتمندی در این رشته پیش رو داشت ولی توانست عنوان قهرمانی جهان را از آن خود کند و سرخیو راموس که در سکوها شاهد این قهرمانی بود، به همراه دوستانش آن را جشن گرفت.

یوکاتان از سال ۲۰۱۵ در این رقابت ها شرکت کرد و پس از کسب پیروزی در ۱۱ مسابقه از ۱۳ مسابقه برگزار شده توانست این عنوان را کسب کند. قهرمانی او مقتدرانه بود و سر و صدای بسیاری در حوزه سوارکاری به پا کرده است.

اما با توجه به مصدومیت راموس، نگاه ها به او بود و کاپیتان مادرید که با ظاهری رسمی حاضر شده بود، به نظر نشانه ای از مصدومیت نداشت. طبق ادعای نشریات اسپانیا، او احتمالا به دیدار مقابل ایبار خواهد رسید و مشکلی برای همراهی تیمش که با بحران مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند نخواهد داشت.

پاسخی بگذارید