تاریخ: ۴:۴۸ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۲
نام نویسنده: sobhan

مرحله گروهی یورو ۲۰۱۶ با برگزاری ۹ دیدار و مشخص شدن چهره تیم‌های صعود کننده به مرحله نهایی خاتمه یافت. به گزارش مازند اسپرت ؛رحله گروهی یورو ۲۰۱۶ از ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه با برگزاری ۹ دیدار پیگیری و با مشخص شدن چهره تیم‌های صعود کننده به مرحله نهایی خاتمه یافت. نتایج کامل دیدار‌های […]

مرحله گروهی یورو ۲۰۱۶ با برگزاری ۹ دیدار و مشخص شدن چهره تیم‌های صعود کننده به مرحله نهایی خاتمه یافت.

به گزارش مازند اسپرت ؛رحله گروهی یورو ۲۰۱۶ از ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه با برگزاری ۹ دیدار پیگیری و با مشخص شدن چهره تیم‌های صعود کننده به مرحله نهایی خاتمه یافت.

نتایج کامل دیدار‌های برگزار شده و چهره تیم‌های صعود کننده به مرحله نهایی یورو ۲۰۱۶ در سه گروه باقی مانده به شرح زیر است:

گروه A

ترکیه یک – ایسلند صفر

لتونی صفر – قزاقستان یک

هلند ۲ – جمهوری چک ۳

در این گروه جمهوری چک با ۲۲ امتیاز و ایسلند با ۲۰ امتیاز به صورت مستقیم و ترکیه با ۱۸ امتیاز به پلی‌اف صعود کرد.شگفتی این گروه جایی رقم خورد که هلند نتوانست در میان تیم‌های نه چندان بزرگ قاره اروپا از گروه خود صعود کند و از حضور در مرحله نهایی یورو ۲۰۱۶ باز ماند تا ناکام بزرگ مرحله مقدماتی نام بگیرد.

گروه B

بلژیک ۳ – رژیم صهیونیستی یک

ولز ۲ – آندورا صفر

قبرس ۲ – بوسنی ۳

در این گروه بلژیک با ۲۳ امتیاز و ولز با ۲۱ امتیاز به طور مستقیم و بوسنی با ۱۷ امتیاز راهی مرحله پلی‌آف شد.

گروه H

ایتالیا ۲ – نروژ یک

مالت  صفر – کرواسی یک

بلغارستان ۲ – آذربایجان صفر

در این گروه تا آخرین دقایق نروژ به عنوان تیم اول در حال صعود به مرحله نهایی بود اما در نهایت شاگردان کونته با گل‌های دقایق پایانی خود با کسب ۲۴ امتیاز صدرنشین شده و راهی فرانسه شدند تا نروژ با ۱۹ امتیاز راهی پلی‌آف شود و کرواسی با ۲۰ امتیاز دوم گروه شود و به صورت مستقیم صعود کند.

پاسخی بگذارید