تاریخ: ۱۱:۵۵ :: ۱۳۹۷/۰۸/۲۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

در کمتر از یک ماه آینده، علیرضا منصوریان برای بازی با پرسپولیس به عنوان سرمربی ذوب آهن به ورزشگاه آزادی بازخواهد گشت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

دقایقی قبل باشگاه ذوب آهن اعلام کرد که علیرضا منصوریان سرمربی سابق تیم های ملی پایه و تیم استقلال و نفت سرمربی بعدی این تیم خواهد بود. منصوریان ۴۶ ساله حالا کار بسیار سختی برای تغییر اوضاع در تیم ذوب آهن دارد و در همین ابتدا باید ۳ بازی بسیار سخت را پشت سر بگذارد.

 

تیم او در ابتدا روز سوم آذر میزبان پارس جنوبی خواهد بود. پارس در جدول ۵ امتیاز بیشتر از ذوب آهن دارد و سبزها برای رسیدن به بالای جدول، مجبور به کسب پیروزی در این مسابقه هستند. ۴ روز بعد بازی دوم علیمنصور در ذوب آهن برگزار خواهد شد، این مسابقه در مقابل فولادی خواهد بود که اکنون وضعیت خوبی ندارد اما با این حال مصاف با این تیم در خوزستان همواره کاری بسیار مشکل است.

 

اما بازی جذاب روز ۱۳ آذر برگزار خواهد شد. جایی که ذوب آهن در تهران میهمان پرسپولیس خواهد بود و بازگشت علیمنصور به ورزشگاه آزادی جذابیت های زیادی را در بر خواهد داشت. منصوریان پیش تر با نفت تهران مقابل پرسپولیس شکست ناپذیر باقی ماند و موفق شد در لیگ پانزدهم به نوعی مانع از قهرمانی سرخ ها شود و همچنین در لیگ شانزدهم با استقلال توانست برابر پرسپولیس به پیروزی دست یابد.

 

آخرین مسابقه ذوب آهن با منصوریان در نیم فصل برابر نفت مسجد سلیمان خواهد بود و اگر سرمربی سابق استقلال بتواند از این ۴ بازی سربلند بیرون بیاید، بدون شک کارش در نیم فصل دوم آسان تر می شود.

پاسخی بگذارید