تاریخ: ۴:۴۳ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۲
نام نویسنده: sobhan

ستاره استقلال ساز جدایی کوک کرد ورزش > لیگ برتر – سجاد شهباززاده بهترین گلزن استقلال این روزها ساز جدایی کوک کرده است. به گزارش مازند اسپرت ؛روزنامه خبرورزشی در چاپ روز چهارشنبه خود از پیشنهاد جدید شهباززاده گلزن استقلالی ها رونمایی کرده  است.سجاد شهباززاده این روزها می گوید از تیم های اروپایی و حاشیه خلیج فارس […]

ستاره استقلال ساز جدایی کوک کرد

ورزش > لیگ برتر – سجاد شهباززاده بهترین گلزن استقلال این روزها ساز جدایی کوک کرده است.

به گزارش مازند اسپرت ؛روزنامه خبرورزشی در چاپ روز چهارشنبه خود از پیشنهاد جدید شهباززاده گلزن استقلالی ها رونمایی کرده  است.سجاد شهباززاده این روزها می گوید از تیم های اروپایی و حاشیه خلیج فارس پیشنهاد دارد.استقلال که با اسپانسرش به مشکل خورده این روزها بی پول است و نمی تواند بدهی بازیکنانش را بدهد.

جاسم کرار اولین بازیکنی بود که قهر کرد.کرار در این فصل بارها اردوی استقلال را بهم ریخت و گفت از تیم های دیگر پیشنهاد دارد تا بتواند پولش را از استقلال بگیرد.حال این روزها سجاد شهباززاده هم راه و روش کرار را برای زنده کردن پولش پیش گرفته است. شهباززاده که می داند استقلال به او نیاز دارد دست روی نقطه ضعف این تیم گذاشته تا بتواند به پولش برسد.او در اظهار نظری تازه گفته است از چند تیم قطری و اروپایی پیشنهاد دارد.باید دید شهباززاده با این روش می تواند پولش را زنده کند؟

پاسخی بگذارید