تاریخ: ۷:۳۱ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۵
نام نویسنده: sobhan

معظلی به نام “کف پوش” تازه ترین تهدید برای حضور شهروند ساری در لیگ برتر فوتسال کشور است. مازند اسپرت : در جریان نخستین بازی شهروند ساری در رقابت های فصل جدید لیگ برتر فوتسال کشور برابر دبیری تبریز که بصورت زنده در سراسر کشور به روی آنتن می رفت، نکته ای که بیش از […]

21212معظلی به نام “کف پوش” تازه ترین تهدید برای حضور شهروند ساری در لیگ برتر فوتسال کشور است.

مازند اسپرت : در جریان نخستین بازی شهروند ساری در رقابت های فصل جدید لیگ برتر فوتسال کشور برابر دبیری تبریز که بصورت زنده در سراسر کشور به روی آنتن می رفت، نکته ای که بیش از هر چیز برای ۵۰۰۰ تماشاگر حاضر در سالن سید رسول حسینی و البته بینندگان تلویزیونی خودنمایی می کرد، لغزندگی عجیب و غریب و بیش از حد زمین مسابقه بود که در طول بیش از یک دهه حضور شهروند در لیگ برتر بی سابقه بوده که تعجب همگان را برانگیخت.

این لغزندگی که به واسطه ترمیم و رنگ آمیزی کف پوش سالن جهت برگزاری مسابقات والیبال آسیای میانه!! به وجود آمد، به حدی بود که پس از بارها زمین خوردن بازیکنان دو تیم، نماینده فدراسیون فوتبال ۲ مرتبه قصد تعطیل کردن بازی را داشت که با وساطت سعید نجاریان مدیرعامل باشگاه شهروند ساری این اتفاق نیفتاد. موضوع لغزنده بودن کف پوش سالن سید رسول حسینی در گزارش عرب براقی به فدراسیون فوتبال هم آمده تا به دردسری جدید برای تیم با ریشه شهروند ساری تبدیل شود.

حال از مسئولان و دست اندرکاران ورزشی و حتی غیر ورزشی انتظار می رود با وسواس بیش تری موضوعات این چنینی را پیگیری نموده و تا دیر نشده در همین ابتدای فصل لیگ برتر فوتسال کشور اقدامات لازم را برای تعویض کف پوش سالن سید رسول حسینی ساری انجام دهند تا این مسأله در ادامه راه بیش از این دامنگیر قدیمی ترین تیم فوتسال کشور و حتی سایر نمایندگان مرکز استان در مسابقات کشوری نشود.

پاسخی بگذارید