تاریخ: ۱۳:۴۷ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۹
نام نویسنده: مرتضی خالقی

تیم پارس جنوبی جم با برد مقابل پیکان یک رکورد بی نظیر در بازی های داخل خانه برجای گذاشت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

‌زردپوشان فوتبال جنوب روز گذشته در ورزشگاه خانگی خود مقابل پیکان تهران قرار گرفتند و با ۳ گل یک برد شیرین و دلچسب را جشن گرفتند. این اتفاق نه تنها جمع امتیازات شاگردان مهدی تارتار را به عدد ۱۶ رساند و آنها توانستند جایگاه پنجم را از آن خود کنند که رکورد بی نظیرشان در بازی های خانگی ارتقا یافت.

پارس جنوبی جم تاکنون با گذشت ۱۲ امتیاز از رقابت‌های لیگ برتر ۶ بازی خانگی انجام داده که در هیچ کدام از این مسابقه شکست نخورده و البته توانسته غول های زیادی را در جم متوقف کند.

پارسی‌ها امسال در اولین بازی خانگی مقابل نفت مسجدسلیمان به برتری دو بر صفر رسیدند و در دومین بازی خود در جم استقلال تهران را با همه ستاره‌هایش یک بر صفر شکست دادند. بازی خانگی سوم پارس جنوبی با سپاهان برگزار شد که در دقیقه ۹۴ گل تساوی دو بر دو وارد دروازه جمی‌ها شد و در بازی با پدیده صدرنشین نیز تساوی یک بر یک به دست آمد. بازی خانگی پارس و نفت آبادان هم در جم به تساوی دو بر دو انجامید و حالا روز گذشته در ششمین بازی خانگی پارس جنوبی موفق شد بهترین برد فصل را مقابل پیکان جشن بگیرد.

 

به عبارت بهتر پارس جنوبی در بازی‌های خانگی ۱۲ امتیاز به دست آورده میانگین دو امتیاز در هر بازی را ثبت می‌کند  واین آمار بسیار خوبی است. امتیازاتی که در مقابل تیم‌های بزرگی مثل استقلال،‌سپاهان، پدیده و پیکان به دست آمده و بسیاربرای پارسی‌ها شیرین است.

 

نکته قابل توجه در بازی های خانگی پارس جنوبی حضور هواداران این تیم است که با تشویق های خود جو سنگینی را برای میهمان ایجاد می‌کنند و با حمایت از تیم خود زمینه را برای برد پارس مهیا می‌کنند. اتفاقی که روز گذشته بعد از رایگان شدن تماشای بازی نیز رخ داد و هواداران زیادی با حضور در ورزشگاه به تشویق تیم پرداختند تا روز باشکوهی برای شاگردان مهدی تارتار رقم بخورد.

 

پاسخی بگذارید