تاریخ: ۱۳:۴۲ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۹
نام نویسنده: مرتضی خالقی

بعد از هفته ها حسرت در راه رسیدن به دومین برد فصل، سرانجام طلسم در شهر خسته شکسته شد تا نساج ها شادی های نشاط آوری مقابل دیدگان طرفداران خود به نمایش بگذارند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

نساجی مازندران بعد از بردی که مقابل نفت مسجدسلیمان به ثبت رساند دیگر نتوانسته بود طرفدارانش را با بردی دیگر خوشحال کند. این طلسم سرانجام در بازی دیروز برابر دیگر تیم خوزستانی شکسته شد تا نساج ها نه تنها به وضعیت خود در جدول رده بندی سرو سامان بدهند بلکه شهر خسته را با شادی های نشاط آور بعد از گلزنی به وجد بیاورند.

شاگردان جواد نکونام مزد بازی برتر خود نسبت به استقلالی های خوزستان را با دو گل گرفتند تا این برد بیشتر از همه طرفداران پرشور و دوآتشه نساجی را امیدوار به هفته های آتی کند. طرفدارانی که در تمام این سال ها در گرما و سرما حامی این تیم محبوب شهر خسته شمال ایران بودند مقابل استقلال خوزستان هم شاهد گل های تاکتیکی بودند هم شاهد شادی های نشاط آور تا تیم محبوب شان به امتیازاتی ارزشمند برسد.

در کنار شادی های نشاط آور یکی دو بازیکن نساجی هم بودند که با از دست دادن کنترل خود برای خارج کردن هیجانات بعد از گلزنی دست به اتفاقات خطرناک زدند از جمله احمد عبدا.. زاده که در صحنه گل دوم تیمش نشان داد در کنار فوتبال می تواند در رشته دو و میدانی و پرش ارتفاع نیز عملکرد جالب توجهی از خود بروز بدهد چون شادی عجیب او می رفت باعث مصدومیتی شدید برای گلزن نساجی شود………….عکس از احمدقربانی

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید