تاریخ: ۱۳:۳۷ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۹
نام نویسنده: مرتضی خالقی

علیرضا فغانی که در هفته های سپری شده از بازی های لیگ برتر بیشتر داور بازی نساجی می شد بار دیگر قضاوت یک بازی مهم و حساس را برعهده گرفت. بازی سپاهان – سایپا.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

البته علیرضا فغانی دربی را هم سوت زده بود اما اگر دربی را فاکتور بگیریم بازی حساسی را سوت نزد و همان طور که اشاره شد چند باری برای قضاوت بازی های نساجی انتخاب شد که بازی ها از نظر حساسیت کم اهمیت بود.

عدم حضور علیرضا فغانی در بازی ها مهم این شائبه را به وجود آورد که داور بازی رده بندی جام جهانی ۲۰۱۸ با کمیته داوران به مشکل خورده است اما فریدون اصفهانیان به دفعات اعلام کرد علیرضا فغانی به دلیل مسافرت های خارجی از لیست قضاوت بازی های داخلی کنار گذاشته می شود. اکنون به نظر می رسد با توجه به نزدیک شدن جام ملت ها بار دیگر علیرضا فغانی برای قضاوت بازی های حساس انتخاب می شود تا آمادگی اش دوباره به حد نرمال برسد.

 

علیرضا فغانی چند روز پیش گفته بود هیچ انگیزه ای برای حضور در بازی نهایی جام ملت ها ندارد و بیشتر علاقمند است تیم ملی به فینال جام ملت ها راه پیدا کند.

و اما داور خوب فوتبال کشورمان در بازی سپاهان – سایپا روز آرامی را سپری کرد. هر چند سپاهانی ها در روزی که با سه گل سایپا را شکست دادند بر این باور بودند خطای صورت گرفته به روی ساسان انصاری می توانست برای آنها یک پنالتی به همراه داشته باشد.

پاسخی بگذارید