پارسال تیم را به قهوه‌خانه‌ها می‌دادند بالا می‌بردند
تاریخ: ۱۱:۴۲ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۹
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
نکونام:می‌خواهند مربی تغییر دهند، همین فردا بگویند !

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: به یزدی که بزرگتر من است احترام می‌گذارم اما هر کسی اندازه اش مشخص است و باید در حد خودش صحبت کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: ما ۱۰ نفره تیم حریف را بردیم ۱۱ نفره هم برده‌ایم. من درباره نتیجه صحبت نمی‌کنم اما به یزدی که بزرگتر من است احترام می‌گذارم اما هر کسی اندازه اش مشخص است و باید در حد خودش صحبت کند. من درباره تیم خودم صحبت می کنم و درباره تیم حریف صحبتی ندارم.

وی افزود: اگر ۱۱ نفره بودیم حتی می‌توانستیم ۵-۶ گل بزنیم. البته بهتر است صحبت‌های کسانی را یک‌سال به فوتبال آمده‌اند را چاپ نکنید. اینکه حواس مردم را پرت کنیم و نتیجه را پنهان کنیم درست نیست. من پنج بازی استقلال خوزستان را دیده‌ام. آنها در بازی با ذوب‌آهن فقط روی زمین خوابیده بودند! درباره داوری هم صحبت نکنیم بهتر است.

فکر می‌کنم ایشان به دنبال الگوبرداری از من هستند!

سرمربی نساجی تاکید کرد: جالب است که این مربی به دنبال این بود که من در زمین چکار کرده‌ام؟ فکر می‌کنم ایشان به دنبال الگوبرداری از من هستند! مگر من می‌توانم با توپ‌جمع کن حرف بزنم؟ ما ۱۰ نفره این تیم را برده‌ایم و اصلا بحث فنی با این تیم نداریم.

وی ادامه داد: یزدی بزرگ‌تر من است و احترامش برای من واجب،قبل و بعد از بازی برایش احترام قائل شدم ولی او باید بداند اندازه یزدی به حدی نیست که بخواهد در مورد من صحبت کند. تاریخ فوتبالیست‌ها گویا است و من در مورد تیم خودم حرف می‌زنم. ما زمانی که ۱۰ نفره بودیم موقعیت‌های بیشتری داشتیم. شما ۱۰ نفره باخته‌اید و شرایط برایتان خیلی سخت است.

نکونام گفت: در مورد داوری حرف نزنیم بهتر است، اخراج کاملا کادو بود به تیم حریف، اگر آنها در مورد داوری حرف بزنند کاملا بی‌انصافی است، اگر تیم حریف  اعتراض کند باید به این حرف‌ها شک کنیم.

بازیکن ما بچگی کرد

وی در خصوص بخشیده شدن عباس‌زاده گفت: سه روز قبل از بازی برای اینکه محمد عباس‌زاده نه توبیخ و محرومیت در کارنامه‌اش وجود نداشته از فدراسیون درخواست تعلیق محرومیت او را کردیم، به همین راحتی، بازیکنی که یک جلسه محروم می‌شود با بازیکنی که سه جلسه محرومیت دارد کاملا متفاوت است.

سرمربی تیم نساجی در خصوص تیمش گفت: کل بازی تا قبل از اخراج تحت کنترل ما بود ولی بازیکن ما بچگی کرد و نباید این کار را می‌کرد، ما در نیمه‌دوم دو موقعیت ۱۰۰ در صد داشتیم که یکی از آنها را گل کردیم. خوشحالم که مردم را خوشحال دیدم. این بزرگترین کادو برای من است که مردم خوشحال باشند، ما کیفیت و اندازه تیم‌مان خیلی بیشتر از این ها است.

نساجی هر کسی را دوست دارد جای من انتخاب کند

نکونام در خصوص اینکه سه امتیاز امروز می‌تواند موقعیتی برای استفاده از بازیکنان ذخیره باشد، گفت: ما دو روز تعطیل هستیم و خوشحالی ما بعد از این دو روز تمام می‌شود، هر بازیکنی امروز خوب بازی کرده بازی بعد هم بازی می‌کند. بازیکنان ما واقعا یک‌دل هستند. از کاپیتان تا کوچک‌ترین بازیکن تیم ما برای موفقیت تلاش می‌کنند.

وی ادامه داد: تیم ما الان شرایطی بهتر از ۳-۴ هفته قبل دارد، بحثی که مهم است این که  با توجه به صحبت‌هایی که در ۲ تا ۳ هفته اخیر شد و اصلا دوست ندارم در مورد جزئیاتش حرفی بزنم می‌خواهم به مالکان نساجی بگویم هر کسی را دوست دارند جای من انتخاب کنند.

سرمربی تیم فوتبال نساجی ادامه داد: اگر آنها واقعا دوست دارند جای من کسی را انتخاب کنند همین فردا به من بگویند چون اصلا دوست ندارم با این شرایط کار کنم.

وی افزود: اگر بخواهم کار کنم به این صورت نمی‌توانم، من کسی نیستم که با هر شرایطی بسازم و بسوزم، کار می‌کنم اما با اقتدار کار می‌کنم،  اگر قرار باشد من اینجا کار کنم بعد از بازی با سایپا که با این همه مهره به اصفهان رفته و باخته ما مساوی کردیم این حرف‌ها شروع شود، با گسترش فولادی که بازی کردیم و یک موقعیت نداشت، یا با پدیده که خوب بازی کردیم این حرف‌ها شروع شود نمی‌توانم، من نیاز به آرامش و احترام دارم، چیز دیگری نمی‌خواهم و فکر می‌کنم لایق این هستیم.

نکونام با اشاره به اینکه مربیان تیم از باشگاه پولی نگرفته‌اند، عنوان کرد: مربیان غیر از دو نفر و خود من تا الان هزار تومان نگرفته‌ایم، اگر کسی پول داده بگوید که فردا دست او را می‌بوسم،  تا الان که ۱۲ هفته گذشته ریالی نگرفته‌ایم و تا حالا صدای‌مان درنیامده است،آیا شما شنیده‌اید یک کلمه حرف بزنم؟ دنبال پول هم نیستم اما توقعاتی دارم،آن از پارسال که تیم صعود کرد این هم از شرایط امسال، تیم ما همین است، با قدرت لیگ را ادامه دهیم و تا آخر نیم‌فصل کار را ادامه دهیم و اگر توانستیم تیم را تقویت کنیم.

سرمربی نساجی خاطرنشان کرد: شما ببینید تیم‌هایی که میلیاردی هزینه‌ کرده‌اند چه اتفاقی برایشان افتاده است؟ ما بازیکن میلیاردی نداریم، به این تیم و بازیکنان باید افتخار کرد، نتایج را ببینید چه اتفاقی افتاده است، فوتبال به بازیکن و تمرین خوب است، دوست دارم صادقانه بگویم الان اگر قرار است اتفاقی رخ دهد همین حالا باشد.

وی افزود: من این حرف‌ها را نمی‌گویم که پول بگیرم، دنبال احترام هستم، مربیانی هستند که اندازه‌شان نساجی نیست اما خط می‌دهند که می‌خواهند بیایند اشکالی ندارد بیایند اما اگر قرار باشد از باشگاه صحبت کنند من تحمل نمی‌کنم. برایم مهم نیست؛ آدمی نیستم که بگویند چه کاری بکن چه کاری نکن. تا در فوتبال باشم کارم را با قدرت ادامه می‌دهم.

امروز و فردا می‌روم

نکونام تصریح کرد: امروز و فردا می‌روم. هیچ مربی مادام‌العمر اینجا نیست شما کدام مربی را می‌شناسید که همیشه بماند؟ من فقط احترام می‌خواهم، با کمال احترام برای مدیران باشگاه و تشکر از آنها، با من کار کردن در این شرایط سخت است چون نیاز به تمرکز و آرامش دارم.الان کافی است بازیکن این حرف‌ها را بشنود آیا وقتی در تمرین چیزی به آنها بگویم گوش می‌دهند؟کاغذ قهوه‌خانه‌ای می‌دهند پارسال تیم را به قهوه‌خانه‌ها می‌دادند بالا می‌بردند.

نکونام گفت: هیچ کس به اندازه من دل برای نساجی نمی‌سوزد. با این همه مصدوم آیا تا به حال اعتراض کرده‌ام؟ بازیکنان ماهمه با کیفیت هستند. باید قدر آنها را دانست و به آنها افتخار کرد.

سرمربی نساجی درباره اینکه تصمیم دارید تیم را تقویت کنید، گفت: ما نقاط ضعف را می‌دانیم. اگر بتوانیم بازیکنی بگیرم که کیفیتش از ما بهتر است می‌گیریم. هر بازیکنی که بتوانیم بگیریم به بودجه باشگاه نگاه می‌کنیم. شما بازیکن تاپ تیم ملی را بدهید به ما آیا من مخالفت می‌کنم؟ ما بازیکن تاپ تیم ملی نداریم تیم‌هایی که می‌دانید چه هزینه‌هایی کرده‌اند از ذوب‌آهن، سپاهان، فولاد، سپاهان، استقلال گرفته تا پرسپولیس. کار تیمی ما خوب است و نسبت به تلاشی که کرده‌ایم حقش بیشتر از این بوده است.

وی در ادامه گفت: خدا را شکر بردیم در غیر این صورت مردم قائم‌شهر نمی‌گذاشتند کسی از استادیوم بیرون برود. قبل از اینکه اتفاق اخرج رخ دهد به مسؤولان باشگاه گفته بودم با توجه به قضاوت بد داوری که پارسال برای ما داشت امروز می‌دانستم چنین اتفاقی می‌افتد. مسئولان باشگاه اعتراض کرده‌اند و قضاوت با مردم است.

نکونام درباره مصدومیت عاشوری گفت: در این بی‌بازیکنی سجاد عاشوری در گرم کردن هم مصدوم شد. خودم شوکه شدم. متاسفانه این اتفاق افتاد اما تیم زحمت کشید و این پیروزی مبارک همه باشد.

پاسخی بگذارید