تاریخ: ۱۰:۱۶ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
نام نویسنده: مرتضی خالقی

بر اساس گزارشی که توسط نشریه‌ی آلمانی کیکر منتشر شده چهار نفر از بازیکنان کهنه‌کار بایرن مونیخ از نیکو کوواچ عصبانی هستند و علیه او همدست شده‌اند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

نشریه‌ی کیکر می‌گوید رختکن بایرن مونیخ به دیگی جوشان و پرتنش تبدیل شده و شرایط روزهایی را یادآور می‌شود که کارلو آنچلوتی آخرین روزهای حضور خود روی نیمکت بایرن را سپری می‌کرد. بر اساس گزارش کیکر، مهمترین حلقه‌ی تنش و نارضایتی در رختکن بایرن توسط توماس مولر، آرین روبن، متس هوملس و فرانک ریبری تشکیل شده که با ایجاد گروهی چهارنفره بر علیه نیکو کوواچ همدست شده‌اند و تلاش زیادی می‌کنند تا او از پست خود به عنوان سرمربی بایرن برکنار شود.

 

این چهار بازیکن در فصل جدید و دوران سرمربی‌گری کوواچ به مراتب کمتر از فصلهای قبل به زمین فرستاده می‌شوند. اینکه بعضی بازیکنان بایرن از سرمربی‌شان ناراضی هستند زمانی بیش از پیش در مقابل نگاه افکار عمومی قرار گرفت که همسر توماس مولر برای انتقاد از تصمیم‌های کوواچ یک پست اینستاگرامی منتشر کرد. باشگاه البته برای خواباندن سر و صداها، عذرخواهی لیزا مولر از کوواچ را در وبسایت رسمی بایرن مونیخ منتشر کرد ولی این ماجرا مثل ریختن نفت روی آتشی بود که از چندی پیش در رختکن بایرن شعله‌ور شده بود.

 

 

در گزارش کیکر ادعا شده که این چهار بازیکن علاوه بر اینکه در شوراندن تیم بر علیه کوواچ نقش دارند، حسن صالح حمیدزیچ مدیر ورزشی بایرن را هم جدی نمی‌گیرند چرا که معتقدند او نه تجربه‌ی کافی برای این پست را دارد و نه از شخصیتی به اندازه‌ی کافی قوی برای اداره‌ی تیمی به بزرگی بایرن برخوردار است.

 

کیکر می‌گوید به دلایلی که ذکر شد، این چهار بازیکن حتی زمانی که از طرف کوواچ به زمین فرستاده می‌شوند علاقه‌ای ندارند که برای موفقیت او با چنگ و دندان بجنگند و مبارزه کنند. به گزارش روزنامه‌ی کیکر، این چهار بازیکن در مورد بحران بایرن مونیخ از یک رویکرد ترکیبی تهاجمی- انفعالی استفاده می‌کنند. یعنی آنها علاوه بر اینکه گاهی به صورت تهاجمی بر علیه کوواچ فعالیت می‌کنند، گاهی هم برای عبور از بحران هیچ اقدامی انجام نمی‌دهند تا با عمیق‌تر شدن بحران، چاره‌ای جز اخراج کوواچ برای مسئولین بایرن باقی نماند. کیکر می‌گوید این چهار بازیکن در بازی‌های بایرن از پیشروی و حمله کردن سر باز می‌زنند و به این ترتیب ناکامی بایرن در فاز تهاجمی را می‌توان بیش از هر چیز به شورش زیرپوستی‌ای نسبت داد که در رختکن این تیم به رهبری چهار بازیکن کهنه‌کار آغاز شده است.

پاسخی بگذارید