تاریخ: ۱۰:۱۴ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
نام نویسنده: مرتضی خالقی

دقایقی بعد از آنکه روزنامه‌ی آلمانی آلگماینه زایتونگ با انتشار گزارشی مدعی شد گروهی از بازیکنان بایرن برای اخراج نیکو کوواچ همدست شده‌اند، متس هوملس برای پاسخ دهی به این اتهام از توییتر استفاده کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

متس هوملس بعد از این گزارش آلگماینه زایتونگ با انتشار یک توییت در حساب شخصی خود نوشت:” اینکه کسی از خودش دفاع کند به هیچ دردی نخواهد خورد”. اما کاربران توئیتر بعد از این توییت هوملس اکثراً بر این باور بودند که او به طور صریح اتهام همدستی با چند نفر از بازیکنان بایرن برای اخراج نیکو کوواچ را رد نکرده و عمداً با انتشار این توییت مبهم سعی کرده فعلاً از زیر تیغ تیز انتقادات شانه خالی کند.

 

کمی بعد یک کاربر توییتر که از هواداران پر و پا قرص هوملس و بایرن مونیخ است با انتشار یک توییت و اشاره به توییت متس هوملس، جوابیه‌ای از طرف او منتشر کرد، جوابیه‌ای که به نظر می‌رسید هواداران بایرن مونیخ انتظار دیدن آن را از متس هوملس داشتند. در توییت این کاربر چنین آمده بود:” سلام به همه. باید اینجا روشن کنم که ادعاهای رسانه‌ها که در مورد من مطرح شده کاملاً و صد در صد دروغ و اشتباه است. ما در بایرن مونیخ در حال حاضر در بهترین شرایط نیستیم ولی برای تغییر اوضاع از هر چه در توان داریم استفاده می‌کنیم. شما می‌توانید روی این حرف من حساب کنید. با احترام، متس هوملس”.

 

بعد از این توییت بسیاری از هواداران بایرن مونیخ به این موضوع اشاره کردند که متس هوملس اگر واقعاً ریگی به کفش نداشت باید به هواداران خودش و تیم بایرن چنین جوابی می‌داد، نه اینکه به آن صورت گنگ و سربسته به اشاره‌ای  مبهم بسنده کند. با بالا گرفتن این موج متس هوملس مجبور به واکنش نشان دادن شد. او با انتشار توییت دیگری در پاسخ به توییت معروف بالا نوشت:” این دقیقاً منظور من از توییت اولم بود. چیزی که شما نوشتید دقیقاً دفاع از خود است که به هیچ دردی نمی‌خورد”.

 

بعد از این درگیری توییتری، رسانه‌ها به نقل از منابع خود نوشتند که موفق به گفتگو با هوملس شده‌اند. بنا به این گزارشها هوملس اتهاماتی که به او وارد شده را به کلی تکذیب کرده و در توضیح علت توییت‌های خود گفته که منظور او اشاره به این واقعیت بوده که بایرن مونیخ این روزها در شرایط ایده‌آل به سر نمی‌برد.

 

برخی هواداران بایرن بعد از انتشار توضیحات هوملس در رسانه‌ها، در شبکه‌های اجتماعی می‌گویند ترجیح می‌دهد در درون تیم توطئه وجود داشته باشد تا اینکه تیم بایرن آنقدر ضعیف شود که نتواند از پس فرایبورگ برآید.

 

 

پاسخی بگذارید