تاریخ: ۱۹:۰۵ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سرمربی ماشین سازی عقیده دارد که هواداران در این دیدار کمک زیادی به ماشین سازی کردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

رضا مهاجری در نشست خبری اظهار کرد: به تماشاگرانی که امروز به ورزشگاه آمدند خسته نباشید می‌گویم. آن‌ها امروز کمک حال تیم شدند. در اکثر دقایق بازی خیلی خوب بودیم و به محض این‌که که عقب می‌افتادیم، هواداران کمک‌مان کردند.

وی گفت: چهار موقعیت خوب گلزنی داشتیم اما بازیکنان استفاده نکردند. کسب این تعداد موقعیت گلزنی مقابل استقلال و پرسپولیس خیلی خوب است. به نظرم رحمتی بهترین بازیکن میدان بود.

 

سرمربی ماشین سازی با اشاره به مصدومیت بازیکنانش گفت: دستمان برای این دیدار بسته بود. از مدافعان ممنونم که دروازه تیم را بسته نگه داشتند. باید خط حمله تیم را تقویت کنیم. به تیم داوری هم خسته نباشید می‌گویم که به خوبی این بازی را قضاوت کردند.

مهاجری با بیان اینکه این تیم به خوبی فصل را شروع نکرد و از جذب بازیکن باز ماند، افزود: تیم در حال پیشرفت است اما نمی‌توان یک روزه مشکلات را حل کرد. امیدواریم در نیم فصل بازیکنان موثری را جذب کنیم و به موفقیت برسیم.

او خاطرنشان کرد: از زمانی که نام تیم به ماشین سازی تغییر کرد، طیف بیشتری از هواداران همراه‌مان هستند و انتظارات هم از تیم بالاتر رفته است. اولویت اول ما در نیم فصل جذب بازیکن داخلی است. اکنون هم مذاکرات‌مان را برای جذب بازیکنان آغاز کردیم. منتظر اتمام قرارداد بازیکنان مدنظرمان هستیم.

 

سرمربی ماشین سازی با بیان اینکه امروز هواداران شاهد جنگ نابرابر در زمین بودند، گفت: شش بازیکن استقلال در بازی‌های قبل به میدان نرفته بودند و دستشان برای استفاده از بازیکنان جدید باز بود. با این حال از بازیکنانم تشکر می‌کنم. تیم‌مان پتانسیل خوبی دارد و تلاش می‌کنیم در نیم فصل دوم نتایج خوبی بگیریم.

 

مهاجری در پاسخ به این سوال که چه زمانی تیمش شرایط خوبی پیدا می کند، توضیح داد: من دنبال مقصر نیستم این را در نشست قبل از بازی هم گفتم که این تیم فصل را خوب شروع نکرد. ماشین سازی تکلیفش مشخص نبود و به موقع شروع نکرد به موقع یارگیری نکرد و … همه این ها باعث شد تا تیم از نظر جسمانی آمادگی لازم را نداشته باشد.

او درباره پیشرفت های تیم نیز گفت: این را هم باید گفت که ما در خیلی از مسائل پیشرفت کردیم اما باید قبول کنیم زمان کافی برای درست کردن همه ایرادات نداشتیم و به همین دلیل باید به مرور مشکلات تیم را حل کنیم. تیم روز به روز پیشرفت می کند و امیدوارم این انگیزه بازیکنان و حمایت هیات مدیره و مدیرعامل، با اضافه شدن چند بازیکن باعث موفقیت تیم شود تا انشالله دل این هواداران که راهی ورزشگاه می شوند را شاد کنیم.

سرمربی ماشین سازی ادامه داد: من پیش از این نیز گفتم قبلا این تیم نام دیگری داشت اما این روزها نام قدیمی ماشین سازی را برخود دارد که هواداران بسیاری را داشته و انتظار می رود مجموعه تیم نیز بتوانند از پس مشکلات بربیایند و آنها را شاد کنند. امیدوارم که انگیزه ها و حمایت ها باعث شود تا تیم خوبی را از آغاز نیم فصل دوم داشته باشیم و در کنار تراکتورسازی نماینده های خوب استان در لیگ برتر باشیم.

او درباره جذب بازیکن داخلی و یا خارجی گفت: اولویت ما برای افزودن بازیکنانی که بتوانند ضعف های تیم را برطرف کنند، بازیکنان داخلی است. به هرحال اوضاع اقتصادی به گونه ای است که ما ترجیح می دهیم در وهله اول نیازهای مان را از بازیکنان داخلی برطرف کنیم و از الان هم کارمان را آغاز کردیم و نگذاشتیم تا نیم فصل شود. به هرحال برخی از بازیکنان به ما پالس مثبت دادند اما به دلیل قرارداد با باشگاه های خود منتظریم تا نیم فصل بیاید و بشود با باشگاه ها مذاکره کرد.

مهاجری ادامه داد: اولویت ما در وهله اول بازیکن داخلی است. البته نه بازیکنی که با آنها بتوانیم تنها لیست تیم را پر کنیم بلکه بازیکنانی که به کار باشگاه بیایند و ضعف های تیم را برطرف کنند را جذب می کنیم. کیفیت آنها باید راه گشای کار ما باشد.

او در پایان درباره شرایط تیمش گفت: اگر نتوانستیم بازیکن داخلی خوب جذب کنیم مجبوریم اقدام دیگری کنیم. این تیم اکنون تماشاگر دارد و من هم مجبورم به آنها پاسخ بدهم به همین دلیل شاید متوسل به جذب بازیکن خارجی شویم. شما امروز را ببینید یک جنگ نابرابر بود. استقلال به نسبت به بازی قبلی شش تغییر داشت اما ما سه بازی اخیر را با ترکیب ثابت می گذرانیم. پنج بازیکن من امروز با مصدومیت بازی را آغاز کردند. در نهایت باید بگویم همه بازیکنانم امروز زحمت کشیدند و باید دست تک تک آنها را ببوسم که از جان برای تیم مایه گذاشتند.

پاسخی بگذارید