تاریخ: ۱۲:۳۲ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

بلیت بازی برگشت پرسپولیس و کاشیما آنتلرز از طریق سامانه Gishe3.com عرضه می‌شود

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

بلیت فروشی بازی برگشت پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن در فینال لیگ قهرمانان آسیا از ظهر امروز آغاز می شود.

و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام معاون باشگاه ، عرضه و فروش بلیت بازی برگشت پرسپولیس کاشیما آنتلرز ژاپن ، تنها به صورت پیش فروش اینترنتی انجام خواهد شد.

به گفته ایرج عرب ، تمام ظرفیتی که به فروش اختصاص پیدا می‌کند از طریق سامانه Gishe3.com عرضه می‌شود و بخش مربوط به خرید بلیت از ساعت ۱۲ ظهر امروز دوشنبه باز می شود.

معاون باشگاه پرسپولیس تاکید کرد با توجه به تصمیم‌های اتخاذ شده برای این بازی، تمام ظرفیت فروش بلیت به شکل اینترنتی خواهد بود و در ورزشگاه یا هر مکان دیگری بلیت مسابقه فروخته نخواهد شد.

به این ترتیب، امکان ورود به ورزشگاه در روز مسابقه فقط برای افرادی فراهم خواهد بود که از قبل بلیت این مسابقه را تهیه کرده باشند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، قیمت بلیت بازی برگشت پرسپولیس – کاشیما آنتلرز  اعلام شد.

بر این اساس، بلیت جایگاه برای بازی پایانی لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ آسیا که برای نخستین بار در تاریخ برگزاری این رقابتها در تهران برگزار خواهد شد، به ارزش ۸۰ هزار تومان عرضه می‌شود. بلیت روبروی جایگاه ۵۰ هزار تومان خواهد بود و بلیت سکوهای پشت دروازه و طبقه دوم که بخش اعظم بلیت فروشی این مسابقه را شامل می‌شود، به قیمت ۳۰ هزار تومان تعیین شد.

یاداور می شود تیم پرسپولیس ایران که علی علیپور ، شجاع خلیل زاده ، امید عالیشاه و حسین پور بازیکنان مازندرانی را در ترکیب خود دارد در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ آسیا از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه روز شنبه ۱۹ آبان ماه ۱۳۹۷ در ورزشگاه آزادی به مصاف کاشیما آنتلرز ژاپن می رود تا تیم قهرمان این رقابتها مشخص شود.

در شکل جدید برگزاری این رقابتها ، فقط تیمهای سپاهان و ذوب آهن از ایران به فینال راه یافتند که هر دو به مقام نایب قهرمانی رسیدند و پرسپولیس می تواند به عنوان نخستین تیم ایرانی ، جام قهرمانی این رقابتها را بالای سر ببرد.

پاسخی بگذارید