تاریخ: ۱۲:۲۵ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

تیم کاشیما آنتلرز بازی مقابل پرسپولیس را با ۲ مهاجم آغاز کرد اما در ادامه هافبک های این تیم بسیار نزدیک به خط حمله بودند و در قامت مهاجم ظاهر شدند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پرسپولیس و کاشیما با سیستم ۴۴۲ وارد زمین شدند اما با این تفاوت که ژاپنی ها در خط هافبک سیستم خطی داشتند و تیم ایران با شکل لوزی آرایش شده بود. تا اواسط نیمه نخست این پرسپولیس بود که بازی را در دست داشت و روی دروازه کاشیما حمله می کرد اما در ادامه قرمزها بازی را در دست گرفتند و با کنترل حملات پرسپولیس، رفته رفته به دروازه این تیم نزدیک شدند.

 

حالا آنالیزها نشان می دهند تیم کاشیما آنتلرز شکل بسیار هجومی تری داشته و حتی در بسیاری از دقایق با ۴ مهاجم بازی می کرد. شما دوی و هیروکی نزدیک به سرجینیو و یوما سوزوکی بودند و تلاش می کردند با ایجاد برتری نفری روی دروازه پرسپولیس خطرساز شوند.

 

 

همچنین دفاع راست کاشیما یعنی دایگو نیشی که روی گل اول هم تاثیر گذار بود، بیشتر لحظات مسابقه را در نیمه زمین پرسپولیس سپری کرد اما قرمزها نتوانستند از جای خالی او در زمین آنتلرز استفاده کنند.

 

سیستم لوزی تیم پرسپولیس هم اگر چه در دایره میانی میدان برتری نفری را به پرسپولیس می داد اما توان این تیم در کناره ها را کم می کرد.

پاسخی بگذارید