تاریخ: ۱۲:۲۴ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
نام نویسنده: مرتضی خالقی

طبق هماهنگی های انجام شده روز فینال لیگ قهرمانان در ورزشگاه آزادی دو خواننده پاپ ایران ترانه هایی را به صورت زنده اجرا خواهند کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

، از چند روز قبل مسئولان کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال در تلاش بودند تا روز بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز در ورزشگاه ازادی برنامه های ویژه ای را برای هواداران و میهمانان خارجی تدارک ببینند. یکی از این برنامه ها که اصلی ترینش هم هست، برگزاری کنسرت در ورزشگاه است که گفته می شد قرار است خوانندگان مطرح پاپ ترانه هایی را به صورت زنده اجرا کنند.

حالا مشخص شده که فدراسیون فوتبال با بهنام بانی و شهاب مظفری دو خواننده محبوب پاپ به توافق رسیده و آنها روز شنبه پیش رو با حضور در ورزشگاه آزادی به اجرای ترانه های خود می پردازند. همواره روال در ورزشگاه آزادی اینطور بوده که اگر خواننده ای هم دعوت شده به صورت زنده اجرا نکرده و معمولا روی پلی بک ها اجراها انجام می شد اما حالا قرار است بانی و مظفری به صورت زنده برای هواداران و میهمانان ویژه فینال ترانه بخوانند.

با توجه به حضور میهمانان خارجی پرتعداد فدراسیون فوتبال همچنین بنا را بر این گذاشته که حداقل یک ترانه به زبان انگلیسی اجرا شود که باید دید آیا این ترانه را هم مظفری و بانی اجرا می کنند یا اینکه خواننده دیگری هم دعوت می شود.

در این خصوص فدراسیون فوتبال با رایزنی های متعدد موفق شده مجوزهای لازم برای برگزاری کنسرت زنده را در آزادی و به هنگام پخش مسابقات فوتبال بگیرد که اولین اجرای آن روز بازی پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن خواهد بود. بر این اساس فدراسیون فوتبال می‌تواند از اول ماه ربیع الاول به جای پخش سرود و آهنگ قبل از آغاز مسابقات یا میان دو نیمه، کنسرت زنده را جایگزین کند.

برگزاری کنسرت در حین برگزاری فینال البته نیاز به کسب مجوزهای لازم از ای اف سی هم دارد که ظاهرا فدراسیون این کار را انجام داده و حدود ۸ دقیقه برای این کار زمان گرفته شده است تا دو کنسرت ۴ دقیقه ای برگزار شود.

پاسخی بگذارید