گزارش فورفورتو درباره بازی رفت لیگ قهرمانان؛
تاریخ: ۱۶:۳۷ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
نام نویسنده: احمد قربانی
راهکار سایت معتبر انگلیسی برای قهرمانی پرسپولیس در آسیا

رسانه معتبر انگلیسی با پوشش دیدرا رفت تیمهای پرسپولیس و کاشیما، راهکاری را برای قهرمانی پرسپولیس در این رقابت ها مطرح کرده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا میان تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن برگزار شد و در پایان این دیدار سامورایی های ژاپنی توانستند با نتیجه ۲ بر صفر پیروز میدان باشند.

رسانه انگلیسی “فورفورتو” درباره این دیدار پراهمیت میان ۲ تیم آسیایی نوشت: تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن به وسیله ۲ بازیکن ژاپنی خود با نام های “لئو سیلوا” و “سرجینیو” به برتری برسد. در لحظات پایانی این دیدار نیز سیامک نعمتی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل خطا، کارت زرد دوم خود را دریافت کرده و پس از آن نیز کارت قرمز گرفته و دیدار بعدی تیمش را از دست داد.

رسانه انگلیسی نوشت: دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا زیاد دور نبوده و برانکو ایووانکویچ، سرمربی این تیم برای بازپس گیری عنوان قهرمانی رقابت ها، باید ترکیب اساسی و خوبی را برخلاف این دیدار برای تیمش داشته باشد.

این رسانه معتبر ورزشی در پایان نوشت: پرسپولیس بی شک زمانیکه در خانه خود، ورزشگاه آزادی تهران دیداری داشته باشد، عملکرد به شدت هجومی خواهد داشت و برای رسیدن به عنوان قهرمانی تلاش فراوانی انجام خواهد داد.

پاسخی بگذارید