تاریخ: ۱۲:۱۴ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

امید عالیشاه در نیمه دوم به زمین آمد اما نتوانست انتظارات را برآورده کند و اکنون باید در انتظار بازی برگشت و جبران عملکردش در استادیوم آزادی بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

این بازیکن که به جای احمد نوراللهی وارد زمین شد، در پست هافبک راست به کار گرفته شد. برانکو او را با این امید به میدان فرستاد که بتواند با استفاده از سرعت و تکنیکش استفاده کند و حملات متعددی را روی دروازه کاشیما انجام دهد اما این اتفاق هرگز رخ نداد.

عالیشاه که به نظر می‌رسید با توجه به نیمکت نشینی با استرس زیادی وارد زمین شده بود، در این دقایق در دریبل ناموفق بود و در حفظ توپ نیز عملکرد خوبی نداشت. عالیشاه در نیمه زمین حریف آمار ۵۰ درصد پاس صحیح را به ثبت رساند.

حالا با اخراج سیامک نعمتی از بازی، احتمالا عالیشاه در بازی برگشت به ترکیب اصلی خواهد رسید اما برخلاف دو بازی اخیر بایستی عملکرد خوبی داشته باشد و بتواند خاطره دقایق کوتاه و ناموفقی که در کاشیما ساکر از خود به جا گذاشته را جبران کند. مطمئنا نمایش موفق این بازیکن در کنار دیگر هم‌‎تیمی‌هایش می‌تواند امیدها را برای جبران شکست در جدال رفت افزایش دهد.

صحنه‌هایی که برانکو بعد از تعویض این بازیکن و عملکرد اشتباه او در کنار زمین شکل گرفته بود و با اعتراض و عصبانیت سرمربی کروات همراه بود، در استادیوم آزادی باید از سوی این بازیکن جبران شود و باید دید امید در این راه موفق خواهد شد یا خیر.

پاسخی بگذارید