تاریخ: ۱۲:۰۸ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

پدیده در بازی با نساجی هم به مانند صدرنشین بازی کرد و در نهایت با کسب سه امتیاز به حضور مقتدرانه خود در صدر ادامه داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

در نیمه اول بازی، پدیده برتری خود را به نساجی دیکته کرد و به گل رسید. اما در نیمه دوم حکایت کمی متفاوت شد و پدیده توپ و میدان را به حریف داد تا روی ضد حمله دروازه نساجی را تهدید کند. در دقایقی که نساجی برای زدن گل مساوی می کوشید و یکی پس از دیگری صاحب موقعیت می شد پدیده روی ضد حمله به دو گل رسید تا در سایه کسب سه امتیاز به یک پیروزی شیرین و دلچسب دست یابد.

حلقه اتحاد بازیکنان پدیده بعد از گل زنی از اشتهای بی حد و حصر شاگردان یحیی گل محمدی برای رسیدن به یک موفقیت بزرگ خبر می دهد و ایضا شادی بازیکنان ذخیره پدیده نشانگر از صمیمت و رفاقتی است که در این تیم حمکفرماست.

پدیده تمامی ندارد. بازی با دو شیوه و دو تاکتیک متفاوت آنهم در بازی با نساجی نشان می دهد پدیده برای روزهای سخت و برای بازی های بعدی آماده است و می خواهد  ماجراجویی در لیگ برتر را دنبال کند. امروز حتی منتقدین پدیده و یحیی نیز بر این باورند صدرنشینی پدیده درلیگ برتر یک اتفاق خوب و شایسته است و با توجه به اینکه مشهدیها در تلاش برای رفع مشکلات مالی تیم هستند به نظر می رسد این حضور مقتدرانه هم چنان ادامه خواهد داشت.

فصل گذشته البته تیم پارس جنوبی وضعیت مشابه با پدیده داشت اما این صلابت بعد از باخت به تیم پرسپولیس شکسته شد اما به نظر می رسد جنس موفقیت پدیده کمی متفاوت است. یحیی گل محمدی قبلا به همراه ذوب آهن مدعی قهرمانی درلیگ برتر بود و در جام حذفی دوبار قهرمان شد و خوب می داند برای ادامه این روند باید چه کار کند. به واقع یحیی گل محمدی باتجربه تر از پدیده است و راهکار ادامه صدرنشینی پدیده در لیگ برتر را به خوبی می داند.

جالب اینکه بدانید ترکیب پدیده به نسبت فصل گذشته تغییر زیادی نکرده و شاید بهتر است اذعان کنیم مشکلات مالی پدیده هم پابرجاست اما یحیی از این تیم، تیم متفاوتی ساخته است. پدیده ای ها بعداز باز کردن دروازه نساجی چنان شادی می کنند که گویی با کسب سه امتیاز این بازی قهرمان می شوند و ذخیره ها به گونه ای شادی می کنند که گویی در زمین هستند. این ها بهترین بهانه برای صدرنشینی پدیده است.

 

 

پاسخی بگذارید