تاریخ: ۱۲:۰۵ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

هافبک عراقی تیم پرسپولیس در نیمه اول بازی فینال مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن ستاره سفید پوشان ایران بود و عملکرد فوق العاده ای داشت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پرسپولیس ایران در نیمه نخست دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا در خانه کاشیما آنتلرز به تساوی بدون گل دست یافت.

در این نیمه که تیم میزبان مطابق انتظار تهاجمی کار کرد و سعی داشت بازی را در دست بگیرد، پرسپولیسی ها به شکل مناسبی در دفاع آرایش پیدا کردند و اجازه ایجاد فرصت چندانی را به حریف ندادند.

 

 

همچنین شاگردان برانکو در دقایقی از بازی ابتکار عمل را در دست گرفتند و موفق به شروع چند ضدحمله به سمت دروازه کاشیما هم شدند. در اکثر این ضد حملات و لحظاتی که توپ و میدان در اختیار سفید پوشان ایران بود، یک نام ویژه حضور داشت و یک بازیکن خاص در متن آنها دیده می شد. بشار رسن با وجود فشاری که در این بازی روی تیم ایران بود، خیلی خونسرد مثل عمده بازی هایی که از او به خاطر داریم توپ را در زمین به جریان می انداخت و با پاس های دقیق و حساب شده، سر و سامانی به حملات معدود پرسپولیس می داد.

 

هافبک عراقی پرسپولیس مانند هر دو بازی مراحل یک چهارم و نیمه نهایی که در خانه تیم های الدحیل و السد نمایش های بسیار خوبی از خود به جا گذاشته بود، امروز هم کار را در کشور ژاپن عالی شروع کرد و بدون تردید بهترین بازیکن نماینده ایران در نیمه اول بازی رفت فینال بود.

پاسخی بگذارید