تاریخ: ۱۱:۵۸ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

باشگاه استقلال شایعه اضافه شدن دستیار به کادر فنی آبی ها را رد کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

استقلال در این فصل نتایج خوبی کسب نکرده است و تقریبا تمام کارشناسان به اتفاق به این نتیجه رسیده اند که شفر در کنار خود دستیاری می خواهد که متخصص تمرین دادن باشد و بتواند تیم را از نظر تاکتیکی آماده بازی ها کند.

استقلال فصل قبل با حضور ساناک در کادرفنی شرایط فوق العاده ای را تجربه کرد و حالا جدایی او باعث شده نبود یک مربی با تجربه بیش از پیش به چشم می آید.

در این بین انتقاد زیادی به قدرت بیش از حد ساشا شفر در کادرفنی استقلال شده است، کسی که بدون مدرک معتبر مربیگری و به خاطر رابطه پدر و پسری در کادرفنی این تیم حضور دارد و یکی از مهمترین افراد تصمیم گیرنده در امور فنی است.

همه این ها باعث شده صحبت در مورد اضافه شدن یک عضو به کادرفنی استقلال به گوش برسد، از مجتبی جباری و فرهاد مجیدی گرفته که قبلا نام شان مطرح شده بود تا مجید نامجو مطلق که به عنوان عضو کمیته فنی اخیرا نامش برای حضور در کادرفنی استقلال مطرح شده است.

با این حال باشگاه استقلال شایعه اضافه شدن دستیار به کادرفنی تیم شفر را تکذیب می کند و این در شرایطی که روز گذشته شایعاتی درباره اضافه شدن مجید نامجو مطلق به کادرفنی شفر منتشر شده بود. استقلالی ها با انتشار بیانیه ای در واکنش به این موضوع نوشتند: «برخلاف اخبار منتشر شده، در حال حاضر قرار نیست هیچ دستیاری به کادر فنی استقلال اضافه شود.

شایعاتی هم که در این خصوص در برخی رسانه ها و فضای مجازی منتشر شده، به هیچ وجه صحت ندارد و کاملا تکذیب میشود. »

به این ترتیب موضوع اضافه شدن دستیار جدید به ترکیب مربیان استقلال فعلا منتفی است و شفر و فتحی تصمیمی برای انجام تغییرات ندارند هرچند که بعید است در صورت ادامه این نتایج مدیران باشگاه به فکر تغییر در بخش فنی خود نباشند.

اعضای هیئت مدیره استقلال شب گذشته در اولین واکنش به نتایج ضعیف استقلال کادرفنی و بازیکنان را با جریمه مشروط ۲۰ درصدی روبرو کردند تا نشان بدهند آنها در مقابل اتفاق هایی که در این باشگاه می افتد منفعل نیستند و در حال تلاش برای بهبود اوضاع تیم هستند.

پاسخی بگذارید