تاریخ: ۱۱:۲۵ :: ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
نام نویسنده: مرتضی خالقی

جدال عصر فردا با سایپا در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ششمین دیداری است که آبی های پایتخت با مربی آلمانی در رقابت های حذفی به میدان می روند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

،بعد از این که استقلال رقابت های حذفی فصل گذشته را با علیرضا منصوریان در سیرجان مقابل گل گهر استارت زد با برکناری این مربی جوان و حضور وینفرد شفر آبی های پایتخت چهار بار مقابل نساجی مازندران، ایرانجوان بوشهر، صنعت نفت آبادان و خونه به خونه بابل در این رقابت ها به میدان رفتند تا با چهار برد صاحب جام قهرمانی شوند.

رویه شکست ناپذیری در رقابت های حذفی با مربی آلمانی امسال هم با جدالی که استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان داشت صاحب پنجمین برد متوالی با وینفرد شفر شد تا حالا در مرحله یک هشتم نهایی این فصل در یکی از سخت ترین قرعه های ممکن به سایپا تهران بخورد، جدالی که ششمین حضور مربی آلمانی روی نیمکت استقلال به عنوان سرمربی در رقابت های حذفی را رقم می زند.

شفر و شاگردانش که تا به اینجا رکورد جالب توجهی از خود در رقابت های حذفی به جا گذاشته اند عصر فردا امیدوار به ادامه روند شکست ناپذیری و تکرار برد مقابل شهریار و شاگردانش هستند تا یکی از تیم های صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی لقب بگیرند. استقلال که دو هفته قبل در ورزشگاه تختی موفق به شکست سایپا شده بود حالا در ورزشگاه آزادی باید دومین رویارویی خود را با نارنجی پوشان تجربه کند با این هدف که گامی بلند برای دفاع از عنوان قهرمانی خود بردارد.

پاسخی بگذارید