پس از اتمام مسابقات جهانی ؛
تاریخ: ۹:۱۱ :: ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا
خارجی های تیم کشتی بیمه رازی بابل به تمرینات گروهی بازگشتند

۵ کشتی گیر سرشناس روسی وگرجستانی تیم کشتی بیمه رازی بابل که به همراه تیم های ملی کشتی کشورشان در مسابقات جهانی مجارستان حضور داشتند، پس از اتمام مسابقات جهانی به تمرینات گروهی این تیم بازگشتند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم کشتی بیمه رازی بابل یکی از تیم های حاضر درمرحله نیمه نهایی مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور است و برای حضوری پرقدرت در این مرحله و دفاع از مقام قهرمانی فصل گذشته خود پیشتر ۵ کشتی گیر سرشناس روسی و گرجستانی را جذب کرده بود.
‘ماگمد قربان علیف’ در وزن ۷۰ کیلوگرم، ‘ زائوربک سیداکوف’ در وزن ۷۴ کیلوگرم، ‘ احمد گادژی مگمدوف’ وزن ۷۹ کیلوگرم و در وزن ۹۷ کیلوگرم ‘ولادیسلاوبایتسابف’ چهارکشتی گیر مطرح روسی به همراه’ گئوپتریا شویلی’ کشتی گیر ۱۲۵ کیلوگرم و سرشناس گرجستانی از خرید‌های تیم کشتی بیمه رازی بابل بودند که به ترکیب این تیم اضافه شدند.
مربی تیم کشتی بیمه رازی بابل روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: این کشتی گیران در کنار دیگر ملی پوشان مازندرانی کشتی کشور در بابل زیرنظر کادرفنی تیم ملی تمرین کردند و در وضعیت خوبی به سر می برند.
علی شکری پور افزود: همه قوانین و آیین نامه های مربوط به ثبت قرارداد این بازیکنان با توافق دو طرف امضاء شده و جای هیچ شک وشبهه ای هم وجود ندارد.
وی با بیان اینکه تیم بیمه رازی بابل با نفراتی که در این فصل جذب کرده به دنبال کسب عنوان قهرمانی سال های گذشته خود در لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور است، گفت: خوشبختانه همه شرایط لازم برای موفقیت این تیم فراهم هست و تیم از شرایط روحی و روانی قابل قبولی برخوردار است.
شکری پور یادآور شد که این تیم عصر سه شنبه عازم گرگان برای حضور در مرحله نیمه نهایی این مسابقات می شود.
مرحله نیمه ‌نهایی مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور روزهای نهم و دهم آبان ماه جاری در شهر گرگان برگزار می شود.
بر اساس برنامه ریزی انجام شده، در مرحله نیمه نهایی این مسابقات تیم بیمه رازی بابل به مصاف تیم ستارگان ساری می رود و تیم آرش زین بابل با تیم راه وشهرسازی گلستان دیدار خواهد کرد و پیروز هر دو دیدار به فینال می روند و تیم های بازنده برای کسب مقام سومی تلاش خواهند کرد.
مسابقات امسال لیگ برتر کشتی آزاد باشگاههای کشور در حالی با حضور ۶ تیم در دو گروه در مرحله مقدماتی برگزار شد که چهار تیم بیمه رازی و آرش زین بابل، ستارگان ساری و پتروشیمی بهشهر از مازندران حضور داشتند.

پاسخی بگذارید