تاریخ: ۶:۲۷ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۱
نام نویسنده: sobhan

دیدار خیرخواهانه یاران هادی نوروزی و تیم هنرمندان با برتری یاران مرحوم نوروزی خاتمه یافت. به گزارش مازند اسپرت ؛ دیدار خیرخواهانه بین دو تیم یاران هادی نوروزی با هنرمندان عصر امروز از ساعت ۱۶:۳۵ دقیقه در ورزشگاه دستجردی با حضور حدود ۵۰۰ تماشاگر برگزار شد که در پایان یاران هادی نوروزی با نتیجه ۶ […]

دیدار خیرخواهانه یاران هادی نوروزی و تیم هنرمندان با برتری یاران مرحوم نوروزی خاتمه یافت.

خبرگزاری فارس: پیروزی یاران نوروزی مقابل هنرمندان

به گزارش مازند اسپرت ؛ دیدار خیرخواهانه بین دو تیم یاران هادی نوروزی با هنرمندان عصر امروز از ساعت ۱۶:۳۵ دقیقه در ورزشگاه دستجردی با حضور حدود ۵۰۰ تماشاگر برگزار شد که در پایان یاران هادی نوروزی با نتیجه ۶ بر ۴ مقابل هنرمندان به پیروزی رسیدند.

حواشی این دیدار به شرح زیر است:

* بازی در ۲ وقت ۳۵ دقیقه‌ای برگزار شد.

* گل‌های یاران هادی نوروزی را غلامرضا رضایی، کریم باقری، اشپیتیم آرفی، هانی نوروزی (۲ گل) و محسن خلیلی به ثمر رساندند. همچنین گل‌های تیم هنرمندان را هم مهدی صالح‌پور (۲ گل)، محمدرضا مهدوی و سعید بیگی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساندند.

* اسکوربورد ورزشگاه نام تیم یاران نوروزی را پرسپولیس نوشته بود.

* در جریان بازی و در نیمه دوم هانی نوروزی ضربه‌ای را به سمت دروازه حریف زد که مهدوی توپ را از روی خط برگرداند که کمک داور معتقد بود که توپ به گل تبدیل شده اما داور مسابقه ادامه بازی را دستور داد. به این ترتیب مهدوی اجازه نداد تا هانی نوروزی در این بازی هت‌تریک کند.

* در بین دو نیمه مراسم نوحه‌خوانی برگزار شد و یاد و خاطره هادی نوروزی گرامی داشته شد.

پاسخی بگذارید