تاریخ: ۶:۲۴ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۱
نام نویسنده: sobhan

مهاجم سایپا گفت: پسر هادی نوروزی مطمئنا بازیکن بسیار خوبی خواهد شد.   به گزارش مازند اسپرت ؛ غلامرضا رضایی که در دیدار یاران هادی و تیم هنرمندان حضور پیدا کرده بود در این مورد گفت:‌ از بچه‌هایی که آمدند تشکر می‌کنم با این حال فکر نمی‌کنم اتفاق خاصی بیفتد. ما هم دوست داشتیم به […]

مهاجم سایپا گفت: پسر هادی نوروزی مطمئنا بازیکن بسیار خوبی خواهد شد.

خبرگزاری فارس: رضایی: هانی‌ کوچولو مطمئنا بازیکن خوبی می‌شود/ خواستیم کاری کنیم تا روح هادی شاد شود

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ غلامرضا رضایی که در دیدار یاران هادی و تیم هنرمندان حضور پیدا کرده بود در این مورد گفت:‌ از بچه‌هایی که آمدند تشکر می‌کنم با این حال فکر نمی‌کنم اتفاق خاصی بیفتد. ما هم دوست داشتیم به خانواده نوروزی بگوییم هادی جزو خانواده ما بوده و هست و او را همیشه دوست داریم.

وی ادامه داد: خواستیم بگوییم تا ما را در غم خود شریک بدانند و از روی عشق و علاقه این کار را کردیم که امیدواریم توجه‌ها فقط این یک هفته نباشد و در ادامه با خانواده نوروزی توجه بیشتری شود. به خصوص هانی کوچولو که مطمئنا فوتبالیست خوبی می‌شود. امیدوارم همه کاری کنند تا روح هادی در آن دنیا شاد شود.

رضایی در مورد اینکه چرا هم‌بازی‌های هادی در این دیدار حضور نداشتند، گفت: فکر کنم آنها تمرین داشتند و اگر تمرین نبود حتما می‌آمدند. خود من هم سر تمرین بودم و دیر آمدم. در آینده اگر یک بازی دیگر به یاد هادی برگزار شود با تمام وجود می‌آیم. ما همه ناراحت هستیم و بازیکنان که نیامدند حتما باشگاه‌شان به آنها اجازه ندادند در مسابقه امروز حاضر شوند.

پاسخی بگذارید