تاریخ: ۶:۰۹ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۱
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: دروازه‌بان تیم فوتبال پارسه زمین فوتبال را با رینگ بوکس اشتباه گرفته بود. به گزارش مازند اسپرت ؛ مجید جهانپور در گفت‌وگويي پس از تساوی دو بر دو مقابل پارسه در هفته دهم لیگ دسته اول اظهار داشت: معمولا رسم است که در پایان مسابقه بازیکنان برای آنکه به […]

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: دروازه‌بان تیم فوتبال پارسه زمین فوتبال را با رینگ بوکس اشتباه گرفته بود.

خبرگزاری فارس: جهانپور: دروازه‌بان پارسه زمین فوتبال را با رینگ بوکس اشتباه گرفته بود

به گزارش مازند اسپرت ؛ مجید جهانپور در گفت‌وگويي پس از تساوی دو بر دو مقابل پارسه در هفته دهم لیگ دسته اول اظهار داشت: معمولا رسم است که در پایان مسابقه بازیکنان برای آنکه به یکدیگر خسته نباشید بگویند در وسط زمین با یکدیگر دست می‌دهند اما در این مسابقه هنگامی که بازیکنان قصد دست دادن با یکدیگر را داشتند درگیری لفظی بین بازیکنان دو تیم پیش آمد که این درگیری لفظی خیلی شدید نبود.

وی ادامه داد: ناگهان شعبانی دروازه‌بان تیم پارسه با حالت یک رزمی‌کار وارد زمین شد و با کفش استوک به گردن حافظ یعقوبی بازیکن تیم ما ضربه زد که اکنون وضع جسمانی این بازیکن خیلی بد است و گردن و دست او به شدت آسیب دیده است. دروازه‌بان پارسه زمین فوتبال را با رینگ بوکس اشتباه گرفته بود.

سرمربی داماش افزود: مهرداد عبدی بازیکن دیگر حریف با سر به صورت محمد حیدری بازیکن ما ضربه زد به طوری که بینی حیدری به شدت آسیب‌ دیده است. این اتفاقات در حالی رخ داد که بازیکن جوان ما یعنی یعقوبی قصد وساطت داشت که این گونه مورد حمله قرار گرفت.

جهانپور با اشاره به اینکه هنگام ورود بازیکنان به رختکن نیروی انتظامی هم وارد ماجرا شد، گفت: ماموران نیروی انتظامی گاز اشک‌آور زدند. این در حالی بود که این گاز اشک‌آور در پله‌های منتهی به رختکن ما شلیک شد و هنوز هم بازیکنان ما بعد از یک ساعت بوی گاز اشک‌آور را احساس می‌کنند.

وی افزود: اکنون از ورزشگاه بیرون آمده‌ایم و به دنبال بیمارستان و درمانگاهی هستیم تا دو بازیکن مصدوم خود را به آنجا ببریم و آنها را معالجه کنیم.

پاسخی بگذارید