تاریخ: ۶:۰۳ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۱
نام نویسنده: sobhan

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال گفت: اینکه بخواهیم حق هادی نوروزی را بدهیم نیازی به سینه سپر کردن ندارد. به گزارش مازند اسپرت ؛پیروز قربانی پس از برگزاری بازی بزرگداشت هادی نوروزی گفت: اینکه یاد هادی نوروزی زنده نگه داشته می‌شود خوب است. واقعا جای دارد آفرینی به افرادی که در این مراسم حاضر شدند […]

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال گفت: اینکه بخواهیم حق هادی نوروزی را بدهیم نیازی به سینه سپر کردن ندارد.

خبرگزاری فارس: قربانی: حق نوروزی را بدون سینه سپر کردن بدهند

به گزارش مازند اسپرت ؛پیروز قربانی پس از برگزاری بازی بزرگداشت هادی نوروزی گفت: اینکه یاد هادی نوروزی زنده نگه داشته می‌شود خوب است. واقعا جای دارد آفرینی به افرادی که در این مراسم حاضر شدند بگوییم. امیدوارم وضعیت طوری نباشد که فقط پس از درگذشت یکی از اهالی ورزش دور هم جمع شویم.

وی افزود: متاسفانه چند روز پیش صحنه‌ای دیدم که من را ناراحت کرد. یکی از مدیران در تلویزیون حاضر شده بود و سینه خود را سپر کرده بود که ما تمام حق و حقوق نوروزی را می‌دهیم. این حرف را به نحوی بیان می‌کرد که انگار کار بزرگی می‌کند. این پول حق نوروزی بوده و باید در زمان حیات او پرداخت  می‌شده است. درست نیست که از این مسئله هم به نفع خود استفاده کنیم. باور کنید خانواده نوروزی اصلا نیازی به پول ندارند. آنها احترام می‌خواهند و اینکه فراموش نشوند. خودم عزیز از دست دادم و می‌دانم پس از ۴۰ روز همه انسان را فراموش می‌کنند.

پاسخی بگذارید