تاریخ: ۵:۵۵ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۱
نام نویسنده: sobhan

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ در واکنش به صحبت های سرمربی پرسپولیس گفت: لیگ برتر ایران با احتساب روزهای فیفا فقط ۷۰ روز تعطیل است نه ۱۴۰ روز.   به گزارش مازند اسپرت ؛سعید فتاحی در گفت و گويي در مورد اینکه برانکو از تعطیلات ۱۴۰ روزه لیگ برتر انتقاد کرده بود، گفت: برانکو سرمربی […]

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ در واکنش به صحبت های سرمربی پرسپولیس گفت: لیگ برتر ایران با احتساب روزهای فیفا فقط ۷۰ روز تعطیل است نه ۱۴۰ روز.

خبرگزاری فارس: لیگ برتر فقط 70 روز تعطیل است نه 140 روز/ باشگاه ها خودشان با این برنامه‌ریزی موافق بودند

 

به گزارش مازند اسپرت ؛سعید فتاحی در گفت و گويي در مورد اینکه برانکو از تعطیلات ۱۴۰ روزه لیگ برتر انتقاد کرده بود، گفت: برانکو سرمربی پرسپولیس یکی از مربیان ارزشمند در فوتبال ایران است. او سال ها سرمربی تیم ملی فوتبال ایران هم بوده و زحمات زیادی برای فوتبال مان کشیده است با این حال صحبت او در مورد تعطیلی ۱۴۰ روزه درست نیست.

وی ادامه داد: ۲۷ روز تعطیلات میان فصل لیگ است، مسابقات ۲۰ روز به دلیل بازی های تیم امید ایران در مقدماتی المپیک تعطیل می شود و ۲۳ روز تعطیلی هم برای تیم ملی بزرگسالان در نظر گرفته ایم. مجموع این تعطیلات ۷۰ روز است نه ۱۴۰ روز.

وی ادامه داد: در تعطیلات لیگ هم مسابقات جام حذفی برگزار می شود. ضمن اینکه این برنامه پیش از شروع مسابقات به اطلاع باشگاه ها رسید. ما دو برنامه پیشنهادی به باشگاه ها ارایه کردیم که خود باشگاه ها با این برنامه موافقت کردند.

پاسخی بگذارید