تاریخ: ۵:۵۲ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۱
نام نویسنده: sobhan

۷ تیم در کشتی آزاد و ۷ تیم در کشتی فرنگی در مرحله دوم لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه‌های کشور حضور خواهند داشت.   به گزارش مازند اسپرت ؛، مرحله دوم لیگ برتر باشگاه‌های کشور روزهای ۲۳ و ۲۴ مهرماه در شهرستان اسلام آباد غرب استان کرمانشاه برگزار می‌شود بنابر اعلام کمیته لیگ، تیم‌های گاز […]

۷KOSHTI تیم در کشتی آزاد و ۷ تیم در کشتی فرنگی در مرحله دوم لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه‌های کشور حضور خواهند داشت.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛، مرحله دوم لیگ برتر باشگاه‌های کشور روزهای ۲۳ و ۲۴ مهرماه در شهرستان اسلام آباد غرب استان کرمانشاه برگزار می‌شود بنابر اعلام کمیته لیگ، تیم‌های گاز مازندران، بیمه رازی، ستارگان ساری، دانشگاه پیام نور، گروه ساختمانی کفایتی، شهرداری همدان و هیأت کشتی کرمانشاه در کشتی آزاد حضور دارند. همچنین تیم‌های پاس قوامین، شهرداری همدان، بیمه رازی، سینا صنعت ایذه، دوکوهه اندیمشک، دانشگاه پیام نور و هیأت کشتی استان قم در کشتی فرنگی به میدان خواهند رفت.

 

* اسامی کشتی‌گیران و تیم‌های شرکت کننده در این رقابت‌ها به شرح زیر است:

* کشتی آزاد:‌

گاز مازندران:

۵۷ کیلوگرم: رضا اطری

۶۱ کیلوگرم: حسن مرادقلی

۶۵ کیلوگرم: محمد یوسفی

۷۰ کیلوگرم: ایمان رحمانی‌زاده

۷۴ کیلوگرم: عزت اله اکبری

۸۶ کیلوگرم: مجتبی گلیج

۹۷ کیلوگرم: اباذر اسلامی

۱۲۵ کیلوگرم: جعفر شمس ناتری

جوانان کیلوگرم: معین محمودی

جوانان کیلوگرم: حسن ابوذری

جوانان: محمدجواد باقری

جوانان: شهریار تقوی

ستارگان ساری:

۵۷ کیلوگرم: مهران رضازاده

۶۱ کیلوگرم: عباس دباغی

۶۵ کیلوگرم: محمد نادری

۷۰ کیلوگرم: سبحان محمدزاده

۷۴ کیلوگرم: امید حسن تبار

۸۶ کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی

۹۷ کیلوگرم: سیدمحسن ابراهیمی

۱۲۵ کیلوگرم: جابر صادق زاده

دانشگاه پیام نور:

۵۷ کیلوگرم: میثم محمود جانلو

۶۱ کیلوگرم: مظاهر شربتی

۶۵ کیلوگرم: وحید آهنگری

۷۰ کیلوگرم: سجاد ذبیحی

۷۴ کیلوگرم: سعید غلامی

۸۶ کیلوگرم: مهران محمودی

۹۷ کیلوگرم: امید هادیان

۱۲۵ کیلوگرم: پویا رحمانی

گروه ساختمانی کفایتی مشهد:

۵۷ کیلوگرم: خیراله قهرمانی

۶۱ کیلوگرم: میلاد طهماسبی‌زاده

۶۱ کیلوگرم: آرش دنگسرکی

۶۵ کیلوگرم: اصغر جبلی

۷۰ کیلوگرم: سعید داداش‌پور

۷۴ کیلوگرم: ایمان محمدیان

۸۶ کیلوگرم: احسان امینی

۸۶ کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان

۹۷ کیلوگرم: الیاس بختیاری

۱۲۵ کیلوگرم: سیداحمد رسولی

جوانان: حافظ نیک منش

جوانان: بهزاد احسان‌پور

شهرداری همدان:

۵۷ کیلوگرم: محمدحسین سلطانی

۶۱ کیلوگرم: فرزاد عموزاد خلیلی

۶۵ کیلوگرم: غلامرضا عبداله پور

۷۰ کیلوگرم: محمدجواد حمیدی

۷۰ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی

۷۴ کیلوگرم: امیر شریعتی عدل

۸۶ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی

۹۷ کیلوگرم: علیرضا گودرزی

۱۲۵ کیلوگرم: سیدمحمدرضا آذرشکیب

جوانان: علیرضا کریمی

جوانان: یوسف کامرانی شایسته

جوانان: پیمان بیابانی

بیمه رازی:

۵۷ کیلوگرم: ولادیمیر خنچیگاشویلی

۶۱ کیلوگرم: بهنام احسان‌پور

۶۵ کیلوگرم: مهدی یگانه جعفری

۷۰ کیلوگرم: ختیک سابالوف

۷۴ کیلوگرم: حسین الیاسی

۸۶ کیلوگرم: میثم مصطفی جوکار

۹۷ کیلوگرم: حامد طالبی زرین کمر

۱۲۵ کیلوگرم: سیدرضا موسوی

جوانان: ایمان صادقی

جوانان: رضا مظفری

هیأت کشتی کرمانشاه:

۵۷ کیلوگرم: خیراله قهرمانی

۶۱ کیلوگرم: بهزاد بهروزی راد

۶۵ کیلوگرم: فرزاد کولیوند

۷۰ کیلوگرم: حامد رشیدی

۷۴ کیلوگرم: جواد حمیدی

۸۶ کیلوگرم: جواد نظری

۹۷ کیلوگرم: سعید امیری

۱۲۵ کیلوگرم: رضا الفت‌پور

اسامی دیگر نفرات تیم کرمانشاه بعد از تکمیل مدارک اعلام خواهد شد.

* کشتی فرنگی:

پاس قوامین:

۵۹ کیلوگرم: میلاد تیموری

۶۶ کیلوگرم: وحید دریکوند

۷۱ کیلوگرم: محمد سرخی‌نژاد

۷۵ کیلوگرم: نماینده ندارد

۸۰ کیلوگرم: امین حمیدی اصل

۸۵ کیلوگرم: احسان اخلاقی

۹۸ کیلوگرم: مهدی کشاورز

۱۳۰ کیلوگرم: آرش عرب

جوانان: وحید بابایی جعفری

جوانان: سیدحمیدرضا خامسی

شهرداری همدان:

۵۹ کیلوگرم: مهران محسنی

۶۶ کیلوگرم: رضا فولادوند

۷۱ کیلوگرم: سیاوش دوستاریان

۷۵ کیلوگرم: سیروان فقیه سلیمانی

۸۰ کیلوگرم: سامان سلیمی

۸۵ کیلوگرم: امیر کرمی

۹۸ کیلوگرم: روح اله عزیزخانی

۱۳۰ کیلوگرم: آرمان مندمی

جوانان: اشکان قلی کیانی

جوانان: پیام رحیمی

جوانان: مجید ایمانی

جوانان: حمید شکوهی

بیمه رازی:

۵۹ کیلوگرم: مینگیان سیمینوف

۶۶ کیلوگرم: مهدی زیدوند

۷۱ کیلوگرم: افشین بیابانگرد

۷۵ کیلوگرم: هادی علیزاده پوریا

۸۰ کیلوگرم: یوسف قادریان

۸۵ کیلوگرم: داود اخباری

۹۸ کیلوگرم: مهدی علیاری

۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی

جوانان: عرفان سعادتی

جوانان: محمدعلی گرایی

جوانان: رضا خدری

سینا صنعت ایذه:

۵۹ کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا

۶۶ کیلوگرم: وحید میرفتحی الهی

۷۱ کیلوگرم: فرشاد بلفکه

۷۵ کیلوگرم: پیام بویری

۸۰ کیلوگرم: یوسف اخباری

۸۵ کیلوگرم: سامان عزیزی

۹۸ کیلوگرم: مهدی عسگرزاده

۱۳۰ کیلوگرم: پارسا نظری

جوانان: بهرام جمشیدی

جوانان: پویا بویری

جوانان: سیداحسان موسوی

دوکوهه اندیمشک:

۵۹ کیلوگرم: عبدالمحمد پاپی

۶۶ کیلوگرم: امین سوری

۷۱ کیلوگرم: حسین نصیری

۷۵ کیلوگرم: محمد شربی نیازی

۸۰ کیلوگرم: مجید دهقان

۸۵ کیلوگرم: آرمان علیزاده

۹۸ کیلوگرم: سهیل کهن سا

۱۳۰ کیلوگرم: مسعود نعمت چکانی

جوانان: امین کاویانی نژاد

دانشگاه پیام نور:

۵۹ کیلوگرم: مصیب اکبری

۶۶ کیلوگرم: ابوذر نورزاده

۷۱ کیلوگرم: پژمان پشتام

۷۵ کیلوگرم: محمد علی کریمی

۸۰ کیلوگرم: مهرداد بهرامی

۸۶ کیلوگرم: ابوالفضل فلاح دوست

۹۸ کیلوگرم: مهدی زودآشنا

۱۳۰  کیلوگرم: آرمان نظری

جوانان: سجاد عبادی

جوانان: محمود حبیبی

هیأت کشتی استان قم:

۵۹ کیلوگرم: فرشاد عیسوند

۶۶ کیلوگرم: حسین ابراهیمی

۷۱ کیلوگرم: نماینده ندارد

۷۵ کیلوگرم: مهدی ابراهیمی

۸۰ کیلوگرم: علی زینتی رفاه

۸۵ کیلوگرم: اصغر شهبازی

۹۸ کیلوگرم: علی اکبر حیدری

۱۳۰ کیلوگرم: نماینده ندارد

اسامی دیگر نفرات تیم قم بعد از تکمیل مدارک اعلام خواهد شد.

پاسخی بگذارید