تاریخ: ۵:۴۰ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۱
نام نویسنده: sobhan

کنایه های محمد خاکپور به عادل فردوسی‌پور/ معذرت می خواهم اگر تیم امید وقت برنامه شما را گرفت! ورزش > فوتبال ملی – محمد خاکپور گفت تیمش می تواند حماسه بسازد و یکی از نسل های درخشان فوتبال ایران باشد. به گزارش مازند اسپرت ؛سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران در ارتباط مستقیمی كه از قطر با […]

کنایه های محمد خاکپور به عادل فردوسی‌پور/ معذرت می خواهم اگر تیم امید وقت برنامه شما را گرفت!

ورزش > فوتبال ملی – محمد خاکپور گفت تیمش می تواند حماسه بسازد و یکی از نسل های درخشان فوتبال ایران باشد.

به گزارش مازند اسپرت ؛سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران در ارتباط مستقیمی كه از قطر با برنامه نود داشت، درمورد شرایط این تیم صحبت كرد. محمد خاكپور در این گفت و گو چند بار به عادل كنایه زد كه چرا در طول یك سال گذشته، سراغی از تیم امید نگرفته است.
*راضی هستید از وضعیت تیم ملی امید؟ همه امیدواریم این تیم شایسته بتواند بعد از ۴۰ سال به المپیك برسد.
معذرت خواهی می كنم اگر تیم امید وقت برنامه شما را گرفته! چون در یك سال گذشته درمورد این تیم صحبت نكرده اید. در طول این مدتی كه من مسئولیت تیم را داشتم بیشتر اخبار درمورد این بوده كه ما چه امكاناتی داشتیم.

*البته شما كه هلند بودید دو بار دوربین برنامه نود آمد اختصاصی گزارش گرفت از تیم امید و آقای كاشانی هم آمده بود برنامه ما.
خیلی هم خوب است در طول یك سال دو بار!

*قبول دارم كم است. حالا بفرمایید درباره تیم امید توضیح بدهید.
اولا تسلیت می گویم به خاطر درگذشت هادی نوروزی. ما در یك سال گذشته كه تیم امید را در دست گرفتیم ابتدا یك تیم ورشكسته روحی در دست ما بود. این تیم را تحویل گرفتیم و اولین چیزی كه به ذهن من و همكارانم رسید این بود كه تیم باید شخصیت ملی داشته باشد تا موفق شود و ما هم سعی كردیم این شخصیت را به تیم بدهیم. امروز افتخار می كنم كه بازیكنان بسیار خوب و مستعد و كارآمدی داریم كه تیم امید خوبی را ساخته اند. درمورد آمار، ما ۲۲ بازی رسمی و غیر رسمی انجام داده ایم و در این ۲۲ بازی ۲۰ برد و یك مساوی و یك باخت داشته ایم. سعی كرده ایم تمامی بازیكنانی كه می توانند به ما كمك كنند را ببینیم و از تمام پتانسیل استفاده كنیم.

*این چه طور پنالتی بود كه داور برای حریف ایران گرفت؟ اصلا پنالتی نبود.
این مسائل برای ما عجیب نیست. این داور در بازی با عربستان هم داور تیم ما بود. تمام صحنه های ۵۰ – ۵۰ را به سود حریف می گرفت.

*با سوریه چه زمانی بازی داریم؟
چهارشنبه. دو تیمی كه به فینال آمده اند دو تیم شایسته هستند. سوریه تیم خوبی دارد از نظر بدنی و تاكتیكی. برای ما هم شرایط سخت است. ما در گرمای ۳۴ درجه و رطوبت ۷۵ درصد كار می كنیم. برای آن ها راحت تر است ولی بچه های ما همت به خرج داده اند تا به این مرحله رسیده ایم.

*همه دوست دارند این تیم كه واقعا تیم شایسته ای است بتواند به المپیك برسد. اگر صحبتی دارید بفرمایید.
من نكته كوچكی بگویم درمورد این تورنمنت. هدف ما شبیه سازی بازی های دی ماه بود. اعتقاد شخصی من این است كه این بچه ها می توانند یكی از نسل های درخشان فوتبال ما باشند و حماسه ایجاد كنند. می توانیم به المپیك برویم ولی باید همت ملی داشته باشیم و تیم را به این جایگاه برسانیم.

پاسخی بگذارید