رقابت‌های جهانی مجارستان
تاریخ: ۱۳:۰۱ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
نام نویسنده: تحریریه
ناکامی دلاور مازنی در گام نخست/شکست حسن یزدانی مقابل دیوید تیلور  !

حسن یزدانی آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم در نخستین مسابقه خود در رقابت‌های جهانی مجارستان مقابل دیوید تیلور از آمریکا شکست خورد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان کشورمان با میانگین سنی ۲۴ سال در چهل و هشتمین دوره رقابت های جهانی مجارستان شرکت کرده است.

در ترکیب تیم ایران امیر حسین مقصودی آزادکار تهرانی وزن ۶۵ کیلوگرم با ۱۸ سال سن جوانترین و پرویز هادی آزادکار اهل باسمنج استان آذربایجان شرقی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم با ۳۱ سال سن با تجربه ترین عضو تیم ملی هستند.

رضا اطری در وزن ۵۷ کیلوگرم اهل بابل متولد سال ۱۳۷۳، محمد باقر یخکشی در وزن ۶۱ کیلوگرم، ۲۲ ساله اهل قلعه پایان ما بین بهشهر و گلوگاه، یونس امامی متولد کرمانشاه و ساکن شهریار، ۲۱ ساله، مصطفی حسینی خانی متولد سال ۱۳۶۸ اهل تهران، عزت اله اکبری، زاده جویبار و متولد سال ۱۳۷۱، حسن یزدانی و علی رضا کریمی متولد ۱۳۷۳ به ترتیب اهل شهرهای جویبار و کرج و مجتبی گلیج اهل تنکابن و متولد سال ۱۳۷۴ سایر اعضای تیم ملی کشتی آزاد در رقابت های جهانی مجارستان هستند.
تیم ملی کشتی آزاد ایران از امروز(شنبه) با میانگین سنی ۲۴ سال سن، تا روز سه شنبه در رقابت های جهانی مجارستان شرکت می کند.

در نخستین روز از مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان در مجارستان، حسن یزدانی آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم در نخستین مسابقه خود با نتیجه ۱۱ بر ۶ مقابل دیوید تیلور از آمریکا شکست خورد تا منتظر ادامه مبارزات این کشتی گیر باشد تا در صورت حضور تیلور در دیدار فینال شانس کسب مدال برنز را داشته باشد.

یزدانی کشتی را هجومی آغاز کرد و موفق شد تایم نخست را ۶ بر ۲ به پایان برساند با آغاز ۳ دقیقه دوم تیلور از خستگی حسن یزدانی استفاده کرد و نتیجه را به تساوی بکشاند. تیلور باز هم به حمله‌های خود ادامه داد و یزدانی را در خاک نشاند تا ۸ بر ۶ جلو بیفتد. وی در ادامه نیز یک امتیاز دیگر گرفت تا ۹ بر ۶ جلو بیفتد.تیلور باز هم یزدانی را کاملا خسته بود در خاک خود نشاند تا به برتری ۱۱ بر ۶ برسد.

 

پاسخی بگذارید