گلایه های مدیرعامل نساجی از فدراسیون !
تاریخ: ۱۲:۵۳ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
نام نویسنده: تحریریه
علی امیری: طاقت‌مان تمام شده / دیگر جواب هواداران را چه بدهیم؟

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران در گفتگویی از اشتباه داور بازی سپاهان انتقاد کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی امیری مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران بعد از بازی تحسین برانگیز این تیم در خانه سپاهان گفت: «می خواهم به نکونام و اعضای کادر فنی و بازیکنان خسته نباشید بگویم. یک بار دیگر نشان دادیم چقدر تیم خوب و منظمی هستیم. سپاهان بازیکنان زیادی در اختیار دارد ولی ما مرد و مردانه مقابل شان ایستادیم و حتی می توانستیم برنده بازی باشیم. به همه خسته نباشید می گویم، مخصوصا به داور مسابقه. ما می توانستیم دست پر از اصفهان خارج شویم به شرط آنکه «باد» روی سجاد شهباززاده خطا نمی کرد!»
علی امیری ادامه می دهد: «دو پنالتی کاملا مشکوک ما روی آشوری و نظری اعلام نمی شود، آنوقت داور در دقیقه ۹۶ در صحنه ای که به هیچ وجه خطایی صورت نگرفت، پنالتی گرفت. آقای ناظمی! امیدوارم امشب بتوانی راحت بخوابی. نمی گویم اشتباه او عمدی بود. قطعا این اشتباه سهوی بوده ولی چرا نساجی باید مدام قربانی اشتباهات شود؟ از مسئولان کمیته داوران می خواهیم صدای نساجی و هزاران هوادارش را بشنوند. هوادار نساجی چه گناهی دارد؟ نساجی چه گناهی کرده که باید اینگونه مورد بی مهری قرار گیرد؟ در فصل جاری چند امتیاز را از دست داده ایم؟ خدارا شکر خود مسئولان کمیته داوران هم چندین و چند بار اشتباهات علیه نساجی را پذیرفتند. دیگر جواب هواداران را چه بدهیم؟ طاقت مان تمام شده است. دیگر باد هم به بازیکن حریف می خورد، داور پنالتی می گیرد. من از کارشناسان داوری که حق را می گویند تشکر می کنم. اکثر کارشناسان داوری گفتند آقای ناظمی روی نتیجه بازی اثرگذار بود.»
امیری با ناراحتی و گلایه ادامه می دهد: «باشگاه ما خصوصی است. اگر قرار است ما را در همه بازی ها بازنده کنند، دیگر چه کاری است؟ بگویند ما هزینه نکنیم و برویم. به خدا این پول ها را به سختی به دست می آوریم. آنوقت باید این شکلی با نساجی و هوادارانش برخورد کنند. هوادار نساجی هم طاقتش بریده. بعد از بازی بالای ۲۰،۳۰ تماس داشتم. هواداران می گویند ما چه گناهی کرده ایم که باید اینگونه قربانی شویم؟ آقای تاج از شما خواهش می کنیم به عنوان متولی فوتبال ایران صدایمان را بشنوید و به دادمان برسید.»

 

منبع : کانال باشگاه نساجی

پاسخی بگذارید