انتقاد تند مالک نساجی ؛
تاریخ: ۱۲:۳۶ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۸
نام نویسنده: تحریریه
صنیعی فر: آقای اصفهانیان! نمی توانید داوری را درست کنید، استعفاء بدهید !

من از جواد نکونام، کادرفنی و بازیکنان تیم راضی هستم و معتقدم این باخت روی اشتباهات داوری حاصل شد و برای من یکی حکم برد را داشت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فرهاد صنیعی فر مالک و رئیس هیئت مدیره باشگاه نساجی مازندران با بیان این حرف ها گفت: نمایش جانانه بچه های نساجی را همه دیدیم و لذت بردیم. از نظر من این باخت نبود و حکم برد را داشت چون فقط و فقط مغلوب داور مسابقه شدیم.
وی ادامه داد: تیم نساجی مقابل سپاهان اصفهان پر افتخارترین تیم لیگ برتر ایران بازی کرد که نه تنها پر مهره است بلکه یک مربی بزرگ و شناخته شده را هم بالای سر خود می بیند. با این وجود توانستیم بازی پایاپایی را انجام دهیم و به شخصه از فوتبال مردانه بچه های نساجی تقدیر و تشکر می کنم. متاسفانه کوپال ناظمی داور مسابقه اشتباه مهلکی انجام داد و به گواه نظر کارشناسان به جای دادن کارت زرد به بازیکن سپاهان به خاطر شیرجه زدن و فریب داور یک پنالتی ناحق علیه ما گرفت تا حق مسلم نساجی ضایع شود.
صنیعی فر افزود: از دیروز تا امروز ۱۰۰۰ پیام از هواداران نساجی در قائم شهر و سراسر مازندران داشتم که معتقد بودند در ۹ هفته گذشته داوران علیه نساجی سوت زده اند. اینکه این همه اشتباه فقط علیه یک تیم باشد مشکوک است و نمی توان از پسوند سهوی در مورد آن استفاده کرد.
وی خاطر نشان کرد: روی سخن من با شخص رئیس کمیته داوران است. آقای اصفهانیان! نجابت و صبر هواداران نساجی، مردم قائم شهر و مازندران هم حدی دارد. من هیچ جوابی برای این مردم نجیب ندارم و نمی دانم در قبال حق کشی و ناداوری ها به آنها چه بگویم؟ آقای اصفهانیان! لطفا داوری را درست کنید یا اگر نمی توانید استعفاء بدهید تا نیروهای تازه نفس و با انگیزه تر جای شما بیایند و کار کنند. متاسفانه شما پشت موفقیت علیرضا فغانی پنهان شدید که هیچ نقشی در پیشرفت او نداشتید! ما و هواداران نساجی هم فقط خدا را داریم و بس.

پاسخی بگذارید