تاریخ: ۵:۳۱ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۱
نام نویسنده: sobhan

درخواست برانکو از دو بازیکن افسرده تیمش ورزش > لیگ برتر – پرسپولیس پس از درگذشت هادی نوروزی با مشکلی بزرگ مواجه شده است. به گزارش مازند اسپرت ؛ بازیکنانی که با نوروزی رابطه نزدیکی داشتند، حالا دچار مشکل روحی شده اند و نمی توانند دل به فوتبال بدهند. علیرضا نورمحمدی و محسن بنگر، دو بازیکنی که […]

درخواست برانکو از دو بازیکن افسرده تیمش

ورزش > لیگ برتر – پرسپولیس پس از درگذشت هادی نوروزی با مشکلی بزرگ مواجه شده است.

به گزارش مازند اسپرت ؛ بازیکنانی که با نوروزی رابطه نزدیکی داشتند، حالا دچار مشکل روحی شده اند و نمی توانند دل به فوتبال بدهند. علیرضا نورمحمدی و محسن بنگر، دو بازیکنی که نسبت به اکثر بازیکنان فعلی پرسپولیس سابقه بیشتری دارند، جزو نفراتی هستند که از درگذشت هادی نوروزی بسیار ناراحت شده اند و هنوز روحیه آن ها بهتر نشده است.
این دو نفر در مسابقه تدارکاتی پرسپولیس – سرخه حصار در نیمه اول به میدان رفتند و اصلا عملکرد خوبی نداشتند. آن ها حتی نمی توانستند پاس درست و حسابی بدهند. همین موضوع باعث نگرانی برانکو ایوانکوویچ شده است. او جدا از نگرانی فنی که بابت روحیه خراب بنگر و نورمحمدی دارد، به فکر کاپیتان تیمش در بازی با صبا هم هست. در حال حاضر بهترین گزینه ها برای کاپیتانی پرسپولیس، نورمحمدی و بنگر هستند اما برانکو می داند که در چنین شرایطی بازی دادن به این دو بازیکن اشتباه است.
سرمربی سرخپوشان از این دو بازیکن تیمش خواسته که هر طور شده برای بازی روز جمعه با صبا آماده شوند تا بتواند حداقل یکی از آن ها را به میدان بفرستد و بازوبند کاپیتانی را به او بدهد.

پاسخی بگذارید