تاریخ: ۹:۴۴ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۶
نام نویسنده: رضا حمزه پور
پیام تبریک مسئول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا مازندران به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش

سید جواد حسینیان مسئول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا مازندران ؛ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در پیامی این هفته را به همه جوانان و ورزشکاران و پهلوانان استان مازندران تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سید جواد حسینیان مسئول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا مازندران ؛ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در پیامی این هفته را به همه جوانان و ورزشکاران و پهلوانان استان مازندران تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

فرا رسیدن هفته تربیت بدنی را به جامعه ورزشی استان، به ویژه کارکنان اداره کل ورزش و امور جوانان و تمامی کسانی که در پیشبرد ورزش سهمی را بر عهده دارند، تبریک عرض می نمایم. نام گذاری هفته تربیت بدنی و ورزش، مجالی برای اندیشیدن به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی است.بی شک ورزش استان مازندران، با توجه به ظرفیت ها و سرمایه انسانی جوان، مستعد و بالنده و نیز پیشکسوتان و پهلوانان اخلاقمدار، از زمینه های بسیار خوبی برای رشد و تعالی بیشتر برخوردار است و با برنامه ریزی های مناسب و انجام سرمایه گذاری و حمایت های لازم، می توان شاهد حضور پر رنگتر و درخشش بیشتر ورزشکاران غیور این استان ولایت مدار در عرصه رقابت های ملی و بین المللی گردید.

پاسخی بگذارید