تاریخ: ۱۷:۵۳ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۰
نام نویسنده: sobhan

هانی نوروزی این روزها در صدر اخبار قرار گرفته است؛ فرزند کاپیتان فقید پرسپولیس که همه دوست دارند روزی او را با لباس سرخ پرسپولیس ببینند. به گزارش مازند اسپرت: امروز روز فوق العاده ای در اکباتان بود؛ جایی که بیشتر بزرگان فوتبال و هنر گرد هم جمع شدند تا یاد و خاطره کاپیتان فقید […]

هانی نوروزی این روزها در صدر اخبار قرار گرفته است؛ فرزند کاپیتان فقید پرسپولیس که همه دوست دارند روزی او را با لباس سرخ پرسپولیس ببینند.

به گزارش مازند اسپرت: امروز روز فوق العاده ای در اکباتان بود؛ جایی که بیشتر بزرگان فوتبال و هنر گرد هم جمع شدند تا یاد و خاطره کاپیتان فقید پرسپولیس را زنده نگه دارند و این فرصتی بود تا هانی نوروزی در میان آنها به یکه تازی بپردازد و صحنه های احساسی در اکباتان و استادیوم دستگردی شکل بگیرد.


هانی نوروزی از همان رختکن عزم خود را جزم کرد تا به یاد پدرش این بازی یادبود را با گلزنی همراه کند و در پاسخ به اطرافیانش از انگیزه های بالای خود در این بازی یادبود خبر می داد.
وقتی که او دست در دست کریم باقری با بازوبند زردرنگ کاپیتانی پرسپولیس که روزگاری نه چندان دور بر بازوی پدرش بسته شده بود وارد زمین شد، هواداران بی تاب به یاد کاپیتان شان شعار آپاچی سر دادند و البته این بار با تکان دادن دست های هانی به جای هادی مواجه شدند.


هانی خیلی زود و با برگزاری مراسم ابتدایی بازی و پرتاب سکه به سمت یاران پدرش رفت و البته با ضربات فنی اش به توپ هم تیمی هایش را امیدوار کرد که در ارسال پاس به او کوتاهی نکنند.
همین مساله هم کافی بود تا او در دقایق ابتدایی با پاسکاری های کوتاه با محسن خلیلی درون محوطه جریمه هنرمندان حاضر شود و توپ را به تور دروازه بچسباند و لحظه جذاب ماجرا شادی گلش بود که به سبک پدر برند پرسپولیس را در میان دستانش که به شکل درآورده بود به نمایش بگذارد.


او در ادامه نیز در دقیقه ۲۴ روی حرکت عادل کلاه کج صاحب ضربه پنالتی شد و توانست به شکلی استادانه و با مکثی جالب و ضربه ای تماشایی گل دوم را بزند و بار دیگر با شادی اش همه را به یاد هادی نوروزی بیندازد.


البته او حاضر نشد بعد از این گل به دستور تعویضش تمکین کند و دوست داشت در تمام ثانیه های بازی یادبود پدرش حاضر شود و اینگونه روز فوق العاده اش را با شادی گل و بازوبند کاپیتانی به پایان برساند.

عکس از: امیرحسین خیرخواه

 

پاسخی بگذارید