در سومین نشست مدیران روابط عمومی فوتبال مازندران مطرح شد؛
تاریخ: ۱۶:۳۲ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۰
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
بهبود عملکرد فوتبال مازندران با ایجاد تعامل دو سویه بین هیات ها و مخاطبان + تصاویر

سومین نشست تخصصی مدیران روابط عمومی فوتبال مازندران در اداره ورزش و جوانان شهرستان نکا و به میزبانی هیات فوتبال این شهرستان برگزار شد که در این نشست کارگاه عکاسی و خبرنویسی نیز برگزار گردید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سومین نشست تخصصی مدیران روابط عمومی فوتبال مازندران روز جمعه ۲۰ مهر، با حضور شهمیری رئیس هیات فوتبال شهرستان نکا، نوایی نماینده اداره ورزش و جوانان شهرستان نکا، مهدی رضی مدیر روبط عمومی و امور رسانه ای هیات فوتبال مازندران، مسوولین روابط عمومی هیات های شهرستانی و مدیران روابط عمومی و امور رسانه ای تیم های فوتبال در اداره ورزش و جوانان شهرستان نکا و به میزبانی هیات فوتبال این شهرستان برگزار شد.

در این نشست بر ارتقاء علمی و تخصصی روابط عمومی‌های هیات های شهرستانی و باشگاه ها، عینی کردن دستاورد‌های حوزه روابط عمومی، ایجاد تعامل دو سویه بین هیات ها و مخاطبان در راستای اهداف عالی فوتبال مازندران، تحقیقات و فناوری تاکید شد.
مهدی رضی مدیر روابط عمومی و امور رسانه ای هیات فوتبال مازندران در این نشست گفت: افزایش توان همکاران روابط عمومی، موجب بهبود عملکرد کلی فوتبال مازندران می‌شود.

وی تاکید کرد: پنل مخصوص شبکه اطلاع رسانی فوتبال مازندران بعد از آموزش های لازم خبرنویسی، در شهرستان ها ایجاد خواهد شد تا با  تعامل هیات ها، کلیه عملکرد ها و فعالیت های فوتبال مازندران در بستر یک شبکه رسمی روابط عمومی ها و سایت رسمی صورت گیرد.

رضی ادامه داد:  در این راستا باید از تعامل با رسانه ها و واحدهای فرهنگی تیم ها و باشگاه های فوتبال و کلیه صاحب نظران بهره گرفته شود.

وی تاکید کرد: سایت و کانال رسمی هیات فوتبال مازندران، مرجع اخبار فوتبال مازندران است و خبرهای بارگذاری شده در سایت ، دارای بازخورد رسانه ای است و این بهترین فرصت برای هیات های شهرستانی است تا خبرهای شهرهای خودشان را در آن بروز کنند.

رضا شهمیری رئیس هیات فوتبال شهرستان نکا نیز در این نشست اظهار داشت: روابط عمومی ها باید ضمن تولید و انتشار اخبار موثق به عنوان یک منبع مورد اعتماد مردم و رسانه ها، مرجعی برای کنترل صحت اخبار منتسب به مجموعه باشند.

رئیس هیات فوتبال شهرستان نکا اعتمادسازی و انگاره سازی یا تفکر مثبت را از وظایف روابط عمومی ها دانست و افزود : روابط عمومی یک واحد پویا و ارگانیک است که هیچ گاه در آن سکون و تعطیلی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه روابط عمومی در کشور ما نیاز به توسعه ی همه جانبه و ترقی و تعالی روزافزون دارد، افزود: امروزه کمتر سازمانی را می توان یافت که فاقد واحد روابط عمومی باشد. و این امر نشانگر جایگاه و نقش راهبردی روابط عمومی در زندگی فردی و اجتماعی است.

برگزاری کارگاه آموزش « اصول خبر نویسی » و « اصول عکاسی »

به منظور آشنایی مدیران روابط عمومی هیات های شهرستانی با اصول درست خبرنویسی، کارگاه آموزشی خبر نویسی، در سومین نشست مدیران رابط عمومی در نکا برگزار شد.
این دوره با تدریس مهدی رضی مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان مازندران که یکی از خبرنگاران مجرب و با سابقه استان در حوزه خبرنویسی، روزنامه نگاری و کارشناس خبری روابط عمومی است، برگزار شد.
قابل ذکر است؛ آشنایی و ارتقای سطح مدیران روابط عمومی با اصول و مهارت های خبر و گزارش نویسی  و آشنایی آنها با قوانین و مقررات نشریات و مطبوعات از اهداف برگزاری این دوره آموزشی بود.

 

گفتیست، در پایان این نشست، مدیران روابط عمومی هیات های شهرستانی، بر سر مزار رضا اکوشی فوتبالیست جوان نکایی و فرزند محمد اکوشی پیشکسوت فوتبال مازندران و ایرج انتقالی پیشکسوت فوتبال نکا که چند روز گذشته در دیدار پیشکسوتان نکا و پیشکسوتان قائمشهر به دلیل ایست قلبی درگذشت، حضور یافتند و یاد و خاطره این عزیزان را گرامی داشتند.

 

پاسخی بگذارید