نتایج هفته دوم لیگ دسته سوم فوتبال کشور
تاریخ: ۱۳:۱۶ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۲
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
پیروزی سه نماینده مازندران در لیگ دسته سوم فوتبال کشور

هفته دوم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور این هفته در شهرهای مختلف کشور پیگیری شد که سه نماینده از استان مازندران در این هفته در برابر حریفانشان صف آرایی کردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ستاره کاسپین بابل  در دیداری خارج از خانه برابر ذوب آذرخش مشهد قرار گرفت. در این دیدار بابلی ها موفق شدند با نتیجه دو بر صفر میزبان خودشان را شکست دهند و سه امتیاز شیرین این دیدار را بنام خودشان ثبت کنند.

شهرداری فریدونکنار هم این هفته در خانه میزبان آلتون تهران  بود. فریدونکناری ها در این دیدار خانگی موفق شد با نتیجه دو بر صفر میهمان خودش را شکست دهد تا دومین نماینده استان مازندران هم این هفته از رقابت ها را با برد پشت سر بگذارد.

شهرداری نوشهر دیگر نماینده استان مازندران در خانه میزبان برق آرا البرز  بود. نوشهری ها در دیداری جذاب و پرگل موفق شدند میهمان خودشان را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهند و حریفشان را با شکست بدرقه کنند.

در پایان این هفته از رقابت ها تیم ستاره کاسپین بابل با ۶ امتیاز در رده دوم و شهرداری فریدونکنار هم با سه امتیاز در رده چهارم جدول گروه یک قرار گرفتند . همچنین تیم شهرداری نوشهر با سه امتیاز در رده ششم جدول گروه دوم و شهدای ماکران میاندرود هم با سه امتیاز در رده هفتم جدول گروه دوم قرار گرفتند.

لیگ دسته سوم گروه اول
ذوب آذرخش مشهد ۰ – ۲ ستاره کاسپین بابل
دارایی بندرگز ۱ – ۰ پاس مشهد
آریا سنگسر سمنان ۱ – ۰ مقاومت البرز
شهرداری فریدونکنار ۲ – ۰ آلتون تهران
مقاومت نوین تهران ۱ – ۱ سرخپوشان سهند

سه شنبه ۱۰ مهرماه

صنعت پارک آبی مشهد  ۴  – ۱ شهرداری بیرجند

لیگ دسته سوم گروه دوم
شهرداری آستارا ۳ – ۰ سفیر نوین آبیک
گرمی اردبیل ۲ – ۲ آریا مینو خرمدره
پرواز زنجان ۱ – ۳ مبل محتشم تبریز
سپهر سبز آذربایجان ۳ – ۳ دُره ۱۹۹۸ ری
داماش تهران ۳ – ۲ آرش ری
شهرداری نوشهر ۳ – ۲ برق آرا البرز

لیگ دسته سوم گروه سوم
تربیت سقز کردستان ۱ – ۵ گرین کشاورز نهاوند
فجرشهید کاظمی البرز ۱ – ۲ استقلال شوش
سولدور نقده ۳ – ۲ شهاب تهران
پرسپولیس دزفول ۳ – ۱ کاویان نقده
استقلال ملاثانی ۳ – ۰ خورشید مهر قروه
شهید کلهر شهریار – کیمیا فرآیند تهران ( عدم تشکیل پرونده و حضور کیمیا فرایند )

لیگ دسته سوم گروه چهارم

دوشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۷
دالاهو کرند غرب – منصور ساوه ( لغو شد )

سه شنبه ۱۰ مهرماه

بهزیستی لرستان ۲ – ۱ شاهین بندر عامری
سپاهان خورموج ۴ – ۱ ابوذر باشت
شاهین لردگان ۲ – ۳ شهدای چوار ۶۵ ایلام
موسسه دانا یاسوج ۲ – ۰ جنوب باغملک
استقلال ماهشهر  – بالایش آبادان ( عدم تشکیل پرونده و حضور بالایش آبادان )

لیگ دسته سوم گروه پنجم

سه شنبه ۱۰ مهرماه

آلومینیوم هرمزگان   –  فجرکویر رفسنجان ( عدم تشکیل پرونده و حضور آلومینیوم هرمزگان )
فولاد بردسیر کرمان    ۳ – ۰ شهدای کوشک بیدک شیراز
شهدای بافق یزد  ۰ –   ۰  ذوالفقار کاشان
آران و بیدگل اصفهان – فولاد یزد ( عدم تشکیل پرونده و حضور فولاد یزد )
وحدت زاهدان  ۱  –   ۱  خلیج فارس میناب
فاروق مرودشت  ۱ –  ۰  استقلال لطیفی لارستان

تیم فوتبال شهدای ماکران میاندورود در این هفته از رقابت ها استراحت داشته است.

پاسخی بگذارید