تاریخ: ۵:۲۹ :: ۱۳۹۴/۰۷/۲۰
نام نویسنده: sobhan

مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من از پرسپولیس و تراکتورسازی طلبکار هستم اما الان برای پول به ایران نیامده‌ام بلکه برای احترام به خانواده نوروزی راهی تهران شده‌ام. به گزارش مازند اسپرت ، اشپیتیم آرفی در گفت‌وگويي در خصوص بازگشتش به ایران و شرایط تیم فوتبال پرسپولیس صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانیم. *** […]

مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من از پرسپولیس و تراکتورسازی طلبکار هستم اما الان برای پول به ایران نیامده‌ام بلکه برای احترام به خانواده نوروزی راهی تهران شده‌ام.

خبرگزاری فارس: آرفی: برای همدردی با خانواده نوروزی به ایران آمده‌ام نه پول گرفتن/ پرسپولیس تیم جوانی است و نیاز به زمان دارد

به گزارش مازند اسپرت ، اشپیتیم آرفی در گفت‌وگويي در خصوص بازگشتش به ایران و شرایط تیم فوتبال پرسپولیس صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانیم.

*** چه شد که دوباره به ایران بازگشتی؟

زمانی که هادی فوت شد قرار شد برای او یک بازی یادبود انجام شود و با من تماس گرفتند که به ایران بیایم و من هم قبول کردم و حدود ۱۴ روز در ایران خواهم بود.

*** زمانی که خبر فوت هادی را شنیدی باور می‌کردی که او با این سن جوان فوت کند؟

واقعاً شوکه شدم که خبر فوت هادی را شنیدم اما به هر حال خدا بزرگ است و کسی نمی‌داند تا چه زمانی زنده خواهیم بود.

*** چه خاطره‌ای از مرحوم نوروزی داری؟

همه خاطره‌های من از او خوب است او مهربان بود و هیچگاه صدایی از او در نمی‌آمد. همیشه هم تمرین می‌کرد و کاری به کسی نداشت.

*** بر سر مزار هادی حاضر می‌شوی؟

من شنبه‌شب به ایران آمدم و حتماً با محسن خلیلی و مهدی شیری بر سر مزار هادی می‌روم. خیلی دوست دارم که بر سر قبر هادی بروم و با او حرف بزنم.

*** بازی‌های پرسپولیس را می‌بینی؟

بله، همه بازی‌های پرسپولیس را می‌بینم و از همه امتیازگیری آنها مطلع هستم. من یک پرسپولیسی هستم.

*** نظرت درباره بازی‌های پرسپولیس چیست؟

اینکه شرایط پرسپولیس چطور است از امتیازگیری آنها مشخص است اما من امیدوارم که وضعیت پرسپولیس بهتر شود. به هر حال آنها تیم جوانی دارند و تا جایی که من می‌دانم بعد از دو بار قهرمانی ما در جام حذفی که با علی دایی به دست آمد پرسپولیس دیگر جام نگرفته است.

*** برای بازی با صبا قصد داری به استادیوم بروی؟

حالا که اینجا هستم حتماً با دوستانم به استادیوم آزادی می‌روم تا بازی را ببینم.

*** به نظرت پرسپولیس می‌تواند صبا را شکست دهد؟

من خیلی به تیم نزدیک نیستم که بدانم شرایط پرسپولیس چطور است فقط می‌دانم که پرسپولیس تیم جوانی دارد و آنها زمان لازم دارند تا بهتر شوند.

***‌ از پرسپولیس هنوز هم طلبکار هستی یا اینکه پولت را گرفته‌ای؟

من هنوز از پرسپولیس طلبکارم همانطور که از تراکتورسازی هم طلبکار هستم اما من برای پول به ایران نیامده‌ام بلکه برای هادی اینجا هستم این دلیل من بود که به ایران برگردم من اگر برای پول می‌خواستم به ایران بیایم ۳ سال قبل به ایران برمی‌گشتم من برای احترام به خانواده نوروزی به ایران آمده‌ام.

*** در حال حاضر در آلمان چکار می‌کنی؟

من دیگر فوتبال بازی نمی‌کنم بلکه در آلمان یک شرکت بیمه دارم و اینطور زندگی‌ام را می‌گذرانم.

پاسخی بگذارید